Bir de sekizlerin babası olduğunu söyleyen donör ortaya çıktı

Bir de sekizlerin babası olduğunu söyleyen donör ortaya çıktı
Bir de sekizlerin babası olduğunu söyleyen donör ortaya çıktı

Suleman sperm dolu kutuyu göğsüne sokup sıcak tutmaya çalışmış.

LOS ANGELES - ABD’de dünyaya getirdiği sekiz bebekle manşetlere taşınan Nadya Suleman’ın çocuklarının biyolojik babası olabileceğini iddia eden adam, ABC televizyon kanalına konuştu. Önceki akşam yayımlanan söyleşide adam Suleman’ın götürdüğü klinikte sperm bağışladığını ve birlikte oldukları esnada, Suleman’ın evli olduğunu sandığını anlattı. Nadya Suleman ise adamın, çocukların babası olduğunu reddetse de çeşitli kereler yaptığı sperm bağışlarının, babalık testi için sebep oluşturduğunu söyledi.
Donör 1997-99 yıllarında birlikte olduğunu anlattığı Suleman’ın 23 Ocak’ta sekiz bebek dünyaya getirdiğini öğrendiğinde çok şaşırdığını, tek arzusunun çocukların kendisine ait olup olmadığını öğrenmek istediğini belirtiyor.
Adam ayrıca tanıştıklarında Suleman’ın kanser hastası olduğunu, bu yüzden doktor yardımı olmadan gebe kalamayacağını söyleyerek kendisini sperm bağışına ikna ettiğini ve evde iki kere sperm bağışı yaptığını anlattı. İsmi açıklanmayan donör, Suleman’ın bir seferinde spermleri koyduğu kutuyu göğsünde tutarak, sperm örneklerini sıcak tuttuğundan bahsetti.
Bu arada Suleman’ın önceki altı çocuğundan en az birinde otizm olduğu şüphesi yayıldı. (Yaşam Servisi)