Bir genç kız gelip "Benimle seks yapar mısınız?" diye sorarsa...

Bir genç kız gelip "Benimle seks yapar mısınız?" diye sorarsa...
Bir genç kız gelip "Benimle seks yapar mısınız?" diye sorarsa...
Kendisini 'Andrea' olarak tanıtan genç kadın yoldan geçen 100 erkeğe tek tek sordu: "Benimle seks yapmak ister misin?" 100 erkekten 30'u "Evet" yanıtını verdi...

RADİKAL - Andrea’nın ‘100 erkeğe seks teklif etmek’ başlığını taşıyan ‘ sosyal deneyi’ online video kanalı ‘Whatever’ için filme alındı ve 4.2 milyon kişi tarafından izlendi. Yedi günde tamamlanan 19 dakika uzunluğundaki videoda, günlük kıyafetler içindeki Andrea yoldan geçen erkeklere yanaşıp kendini tanıttıktan sonra “Benimle seks yapmak ister misiniz?” diye soruyor. Erkeklerin ilk tepkisi bunun bir kamera şakası olduğu yönünde.
Sorunun yöneltildiği 100 erkekten 30’u, genelde “Ciddi misin?” sorusunun ardından teklifi kabul ediyor ve Andrea ile birlikte onun gösterdiği yöne doğru yürümeye başlıyor. Reddedenler arasında ise “Kız arkadaşım var”, “Bu çok garip bir teklif”, “Böyle güzel bir kız neden böyle bir soru sorar ki?”, “Genç bir kızın böyle bir noktada olması çok hastalıklı bir durum, yardım almalısın” gibi yanıtlar geliyor. Videonun sonunda, bu deneyin aynısını bir erkek yaptığında, hiç bir kadından olumlu yanıt alamadığı bilgisi yer alıyor.


  ETİKETLER:

  Erkek

  ,

  Kız

  ,

  Seks

  ,

  sosyal

  ,

  genç