Bir uçak kadar yüksek sesle horlayan kadın!

Bir uçak kadar yüksek sesle horlayan kadın!
Bir uçak kadar yüksek sesle horlayan kadın!

111.6 desibelle yeri göğü inleten 60 yaşındaki Jenny Chapman horlamaya başladığında, 18 yıllık eşi Colin, mümkün olan en uzak odaya kaçıyor.

ANKARA - İngiltere’de yaşayan 60 yaşındaki Jenny Chapman, horladığında bir uçakta, kabin içinde duyulandan daha fazla gürültü çıkarıyor! İngiliz The Daily Mail gazetesinin internet sitesinde yayımlanan habere göre, dört torun sahibi Chapman, her gece 111.6 desibel şiddetinde horluyor. Chapman’ın çıkardığı bu gürültü, bir uçağın çıkardığı gürültünün kabin içinden duyulan şiddetinden 8 desibel daha yüksek. Chapman horlamaya başladığında, 18 yıllık eşi 62 yaşındaki Colin Chapman, mümkün olan en uzak odaya kaçıyor. Kadının horultusunun şiddeti, geçen hafta sonu horlam tedavisi için iki günlüğüne gittiği bir uyku kliniğinde ortaya çıkmış. Klinikteki uzmanlar Chapman’a, bu sorununu gidermesi için sağlıklı beslenip spor yapmasını tavsiye ediyor. 

Kocası çok seviyor olmalı...
Bu kadar gürültülü horladığını öğrendiğinde çok utandığını söyleyen Jenny Chapman, uzmanların tavsiyelerinin faydasını gördüğünü, ancak bundan hiçbir zaman kurtulamayacağını anlatıyor. Çıkardığı sesle kendi kendini bile uyandırabilen Chapman, kocasının böyle rahıtsız edici bir durumda bile kendisini terk etmemiş olmasının onu çok sevdiğini gösterdiğini söylüyor. (aa, The Daily Mail)