'Bir Yastıkta' başlıyor!

'Bir Yastıkta' başlıyor!
'Bir Yastıkta' başlıyor!
Özge Borak ve Bülent Emrah Parlak'ın başrolünü üstlendiği yeni aile komedisi 'Bir Yastıkta', 12 Nisan Cuma akşamı saat 22.15'de TRT 1'de başlıyor!

Özge Borak ve Bülent Emrah Parlak’ın başrolünü üstlendiği yeni aile komedisi ‘Bir Yastıkta’, 12 Nisan Cuma akşamı saat 22.15’de TRT 1’de başlıyor! Borak’ın bir boşanma avukatı olan Ahsen, Parlak’ın ise bir düğün salona sahibi olan Kartal olarak kamera karşısına geçtiği dizide, çiftin çocuklarını Fırat Can Aydın , Yağmur Yılmaz ve Efe Kayra Yıldırım oynuyor. Erdal Tosun ve Seray Gözler’in kayınpeder ve kayınvalide olarak rol aldığı dizide, damadın tatlı sert annesi olarak da Suzan Aksoy’u izleyeceğiz.

Senaryosunu Cüneyt İnay’ın yazdığı; yönetmenliğini ise Ömer Uğur’un üstlendiği ‘Bir Yastıkta’nın ilk bölümünde; Kartal ve Ahsen, yine bir uzlaşmazlık içindedir. Hemen her konuda birbirleriyle yarışmayı adet edinen çift, bu kez o ayki faturaları kimin ödeyeceği konusunda anlaşamaz! Bu arada Dilruba oğlu ve gelinin evine yerleşir. Ancak bu durumdan Kartal dışında kimsenin haberi yoktur. Hüseyin, gelinin kardeşi Şafak’ı kendince bir güven testine tabii tutar. Elinde bir kutu ile kalakalan Şafak, neyle karşı karşıya olduğunu bilemez. Ancak yolu Kartal ile kesişince ikisi de ilginç kararlar alırlar!