Birbirlerinden hiç hoşlanmayan ünlüler

Birbirlerinden hiç hoşlanmayan ünlüler
Birbirlerinden hiç hoşlanmayan ünlüler
Gösteri dünyasında bazı ünlü isimler birbirlerinden hiç hoşlanmasa da ortak projelerde çalışmak zorunda kalabiliyorlar.

Şov dünyasının bazı ünlü isimleri, çeşitli nedenlerle birbirine düşmanlık besliyor. Bazen mesleki konular, bazen ilişkisi, bazen aşklar, bazense tamamen yanlış anlaşılmalar nedeniyle birbirine düşman ünlüler, girdikleri ortamlar da aynı olunca sık sık bunun sıkıntısını çekiyor. Gazeteport, birlikte çalışmış ama birbirlerinden hiç hoşlanmayan ünlü isimleri derledi...

LEONARDO DICAPRIO-CLINT EASTWOOD: Leonardo DiCaprio ile Clint Eastwood J. Edgar filminin setinde hiç geçinemedikleri biliniyor.

JENNIFER LAWRENCE-KRISTEN STEWART: İki ünlü yıldız, baş rolünü üstlendikleri Açlık Oyunları-Hunger Games ile Alacakaranlık-Twilight filmlerinin rekabeti yüzünden birbirine düştü.

DRAKE-CHRIS BROWN: Rap müziğin iki ünlü ismi, Rihanna yüzünden kavga etti. Rihanna'nın önce Chris Brown, sonra Drake ile beraber olması, aynı gece kulübüne giden iki genç rapçinin yumruk yumruğa kavga etmesine neden oldu. Rihanna, daha sonra o dönemde beraber olduğu Drake'den ayrılarak yeniden Chris Brown'a döndü. Bu yıl içerisinde Brown'dan da ayrılan Rihanna'nın yeniden Drake'e döndüğü söyleniyor.

KANYE WEST-TAYLOR SWIFT: 2009 MTV Video Müzik Ödülleri'nde Swift teşekkür konuşmasını yaparken, West sahneye çıktı ve Swift'in elinden mikrofonu alıp konuşma başladı. West, '"Taylor, senin adına gerçekten sevindim ve konuşmanı bitirmene izin vereceğim" dedi ve ardından izleyicilere dönerek "...ama Beyoncé'nin videosu tüm zamanların en iyisiydi." dedi. Hayretler içinde kalan sanatçı konuşmasını bitirmeden sahneden indi. Sonraki günlerde Kanye West, yaptığı davranış yüzünden kendi blogunda Taylor Swift'ten özür diledi.

JUSTIN BIEBER-TAYLOR SWIFT: Birbiriyle çok samimi iki dost olan Bieber ve Swift, Selena Gomez yüzünden sorun yaşadı. Gomez'in çocukluktan bu yana en samimi arkadaşı olan Taylor Swift, Bieber'ın arkadaşını üzdüğünü belirterek ona cephe aldı.

MARIAH CAREY-NICKI MINAJ: İki şarkıcı, American Idol yarışmasında kavga etti. Tartışma yarışmanın North Carolina seçmelerinde başladı ve tartışma yüzünden diğer seçmeler de iptal edildi. Söylentilere göre tartışma Mariah Carey’nin Nicki Minaj için ”serseri” demesi ile başladı. Nicki Minaj’ın da bu söze sinirlenip küfürler etmesiyle tartışma büyüdü.

MILEY CYRUS-EIZA GONZALEZ: Miley Cyrus'un ayrıldığı nişanlısı aktör Liam Hemsworth ile Eiza Gonzalez birlikte olmaya başlayınca ikili arasında ipler gerildi.Şu günlerde Hemsworth, her ikisinden de ayrı ve bekarlığın tadını çıkarıyor.

JENNIFER LAWRENCE-MILEY CYRUS: İkilinin arasındaki soğukluğa da Liam Hemsworth neden oldu. Hemsworth ile nişanlıyken Cyrus ile arası iyi olan Lawrence, çiftin ayrılığından sonra Açlık Oyunları filminin galasında Cyrus hakkında sert eleştirilerde bulundu. Lawrence, Cyrus ile ilgili soru üzerine, klipler ve şovlardaki çıplaklığın mide bulandıcı olduğunu söyledi. Lawrence'ın isim vermese de Miley Cyrus'u kastetmesi, ünlü yıldızın Liam Hemsworth ile olan samimiyetine bağlandı.

BLAKE LIVELY-LEIGHTON MEESTER: Blake Lively ve Leighton Meester birbirlerinden hiç hoşlanmadıkları büyük bir sır değil. Leighton Meester Blake Lively’i egosantrik olmakla suçladığı ise biliniyor.

KANYE WEST-JAY Z: Kanye West ve Jay Z de birbirilerine dayanamıyor.

SARAH JESSICA PARKER-KIM CATTRALL: Sarah Jessica Parker ve Kim Cattrall Sex and the City’de yıllarca çok iyi arkadaşları oynasalar da set aralarında birbirleriyle herkesin önünde kavga etmekten çekinmiyorlardı.

REESE WITHERSPOON-ROBERT PANTTINSON: Reese Witherspoon ve Robert Pattinson birlikte rol aldıkları 'Water for Elephants' filminden sonra birbirlerini hiç sevmediklerini açıklamışlardı.

PATRICK SWAYZE-JENNIFER GREY: Unutulmaz Dirty Dancing filminin aşıkları Patrick Swayze ve Jennifer Grey de film çekimi esnasında hiç geçinemediklerini açıklamışlardı.

DEBRA WINGER-RICHARD GERE: Debra Winger 80lerin ünlü filmi Subay ve Centilmen’de birlikte rol aldığı Richard Gere ile hiç iyi geçinemiyordu.

CLAIRE DANES-LEONARDO DICAPRIO: Claire Danes ve Leonardo DiCaprio da geçinemeyen ünlülerden.