'Bizde böyle vücut yok, giyemeyiz!'

'Bizde böyle vücut yok, giyemeyiz!'
'Bizde böyle vücut yok, giyemeyiz!'
Avustralya havayolu şirketi Qantas'ta Miranda Kerr isyanı çıktı. Hostesler ünlü modelin tanıttığı yeni kıyafetlere karşı çıktı.

Avustralyalı havayolu şirketi Qantas’ın topmodel Miranda Kerr eşliğinde bir gösteriyle yeni üniformalarını tanıtması sonrasında çalışanlardan tepki geldi. Çalışanlar, “Herkesin vücudu Miranda Kerr’inki gibi değil” diyerek oldukça dar olduğu belirtilen yeni üniformalara tepki gösterdi. Pratik olmadığı, rahatsız ve fazla seksi olduğu iddia edilen yeni üniformaların perşembe gününden itibaren havayolunun 12 bin çalışanına dağıtılacağı açıklandı. Hostesler, yeni üniformaların Kerr’in üzerinde harika göründüğünü ancak kendilerinin böyle bir vücuda sahip olmadığı söyledi.Fiziksel olarak ağır bir yapan hosteslerin üniformaların rahatsızlığından da şikayetçi oldukları ifade edildi.

Paris’te yaşayan Avustralyalı modacı Martin Grant tarafından tasarlanan yeni üniformalar ilk kez nisan ayında Victoria’s Secret modeli Miranda Kerr tarafından tanıtıldığında gündeme gelmişti.


  ETİKETLER:

  Miranda Kerr

  ,

  Pratik

  ,

  İddia

  ,

  ,

  perşembe