Bloom, Magnum'un reklam yüzü

Bloom, Magnum'un reklam yüzü
Bloom, Magnum'un reklam yüzü
Türkiye'ye gelen Orlando Bloom, Magnum'un reklam kampanyasında yer alacak.

‘Yüzüklerin Efendisi’ ve ‘Karayip Korsanları’ filmlerinde canlandırdığı karakterlerle adından sıkça söz ettiren İngiliz oyuncu Orlando Bloom’un çekimleri için Türkiye ’ye geldiği reklam filmine dair ayrıntılar netleşti: Magnum’un yüzü olarak İstanbul ’a gelen Bloom, haziran ayında yayına girecek reklam filmlerinde İtalyan model Carla Moure ile birlikte rol alacak.

Reklam kampanyasının çekimleri Ömer Faruk Sorak tarafından gerçekleştirilecek, kampanyanın fotoğrafları ise Nihat Odabaşı’nın objektifinden yansıyacak. Orlando Bloom, reklam filminin yanı sıra Magnum’un dijital projelerinde de yer alacak. Magnum şimdiye kadar, Elizabeth Hurley, Eva Longoria ve Karl Lagerfeld gibi isimlerle çalışmıştı.

Boğaz'ı gezdi
Bugün Boğazda yürüyüş yapan Bloom, Rumeli Hisarı'nda İstanbul boğazının gören bir kafede çay ve Türk kahvesi içti. Yanındakilerle bol bol sohbet ederek keyifli anlar yaşayan Bloom, çıkışta "Burası harika bir yer" diyerek özel minibüsüne bindi.

Bloom, basın mensuplarını ısrarı üzerine minibüsü durdurarak tekrar röportaj verdi.
Çekime gideceği için acelesi olduğunu söyleyen ünlü aktör Bloom, "Çok güzel vakit geçirdim. İstanbul boğazı gerçekten harika. Burada çay ve Türk kahvesi içme fırsatım oldu. Türk kahvesi gerçekten çok güzel" dedi.