Bloom: 'Zor bir dönemden geçiyorum'

Bloom: 'Zor bir dönemden geçiyorum'
Bloom: 'Zor bir dönemden geçiyorum'

Miranda Kerr ve Orlando Bloom

Geçen günlerde eşi Miranda Kerr ile yollarını ayırdıklarını açıklayan oyuncu Orlando Bloom, zor bir dönemden geçtiğini ve evlilikle ilgili hayallerinin yıkıldığını söyledi.

Yakın zamanda eşi Miranda Kerr ile yollarını ayırdıklarını açıklayan oyuncu Orlando Bloom, zor bir dönemden geçtiğini ve evlilikle ilgili hayallerinin yıkıldığını söyledi. Ayrılık hakkında sessizliğini koruyan ünlü oyuncu, Katie Couric’in televizyon programın katıldı, boşanması hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Yetişkin olmanın zaman zaman zor olduğunu söyleyen Bloom, şöyle konuştu: “Yetişkin olmak sanırım şu an benim yaşadığım şey. Yetişkin olmak zaman zaman cidden zor. Ben 36, Miranda 30 yaşında. İkimizin çok sevdiği 2 yaşında bir oğlumuz var. Yani ne yaparsak yapalım ve ne dersek diyelim, ilk olarak onu düşünmek zorundayız. Duygusal olarak zor bir dönemden geçiyorum. Yaşananların bir anda silinmesi tabii ki mümkün değil. Ne olursa olsun Flynn’in anne ve babası olarak birbirimizi hayatımızın sonuna kadar sevmek zorundayız. Hayat hayallerimizi yıkabiliyor. Bazen hayal ettiğimiz ve planladığımız şeyleri yaşayamıyoruz.” Günaydın’ın haberine göre mutsuz olduğu ve hayatının zor geçen bir döneminde olduğunu söyleyen Bloom, “Miranda benim arkadaşım değil, ailemin bir parçası. Hayatımın sonuna kadar da bu böyle olacak. Onu her zaman destekleyeceğim ve her zaman hayatımda bir yeri olacak. Aynı şekilde ben de hep onun hayatında olacağım” dedi.

Orlando Bloom ve Miranda Kerr, boşanma kararlarını açıklamadan birkaç ay evvel ayrılmış ve bu sürece alıştıktan sonra durumu herkese duyurmuştu.