Boğaziçi Caz Korosu'ndan canlı yayında Gezi golü!

Boğaziçi Caz Korosu'ndan canlı yayında Gezi golü!
Boğaziçi Caz Korosu'ndan canlı yayında Gezi golü!
Boğaziçi Caz Korosu, NTV'deki 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı özel yayınına katıldı. Canlı yayında Atatürk'ün sevdiği şarkılardan "Entarisi Ala Benziyor"u seslendiren koro şarkı bitiminde Gezi mesajı verdi.

RADİKAL - NTV ’deki 19 Mayıs özel yayını ilginç bir ana sahne oldu. Canlı yayına konuk olan Boğaziçi Caz Korosu seslendirdiği parçalarla izleyenleri adeta mest etti. Koro programdaki finalini ise “Entarisi Ala Benziyor” türküsüyle yaptı. Koro “Olamaz, ne çare o nişanlıdır, kaytan bıyıklı delikanlıdır, şekerli misin vay vay, kaymaklı mısın vay vay…” şeklindeki türküyü “Çapulcu musun vay vay…” diye bitirdi. Şarkıdan sonra spikerler kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. 


  ETİKETLER:

  caz

  ,

  19 Mayıs

  ,

  Çapulcu

  ,

  Boğaziçi

  ,

  NTV

  ,

  çare

  http://www.radikal.com.tr/136108713610872

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Gol mü? - user399986

  Türkiye'de düşüncelerini demokratik bir şekilde dile getiremeyip; kaçamak göndermeler yapmak "gol" sayılıyor artık! Başarı mı -başarısızlık mı? Gülelim mi-ağlayalım mı?

  Harika, gercekten en etkili mesaj. Cok tesekkürler gencler... - user617768

  Son dönemde sahit oldugum en özgün en mantikli, en etkili ve en coskulu gönderme. Fitratinda zulüm, keyfilik ve karamlik olanlara kapak olsun. Gelecekte bu tür tavir alipta , millete takkiye yapan, gömlekcilerede ders olsun. Hadi gencler, kim tutar sizi, kim set olur özgürlügünüze. Cok tesekkürler size, cesaretinize, özgüveninize.