Boksörlerden 'Asena' Lima açıklaması

Boksörlerden 'Asena' Lima açıklaması
Boksörlerden 'Asena' Lima açıklaması
Önceki gün İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Brezilyalı mankenin sözcüsü, "Kendisine, el işareti ve söz konusu nidanın spor salonunun simgesi olduğu söylendi. Kesinlikle siyasi bir grupla bağlantısı yoktur" açıklaması yaptı. Bunun üzerine Öner kardeşler Facebook'ta, "İşaretin Adriana Lima'ya Türklüğün sembolü olduğu belirtilmiştir.

Victoria’S Secret’ın ünlü mankenlerinden Adriana Lima’ya bozkurt işareti yaptırıp, kurt gibi ulumasını sağlayan milli boksör Alptuğ ve Buğra Öner kardeşlerin ülkücü oldukları ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile makamında fotoğraf çektirdikleri ortaya çıktı.

Önceki gün İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Brezilyalı mankenin sözcüsü, “Kendisine, el işareti ve söz konusu nidanın spor salonunun simgesi olduğu söylendi. Kesinlikle siyasi bir grupla bağlantısı yoktur” açıklaması yaptı.

İngiliz Daily Mail Ülkücüleri terörist ilan etti!

Adriana Lima ülkücü çıktı!TÜRKLÜĞÜN SEMBOLÜ
Bunun üzerine Öner kardeşler Facebook’ta, “İşaretin Adriana Lima’ya Türklüğün sembolü olduğu belirtilmiştir. Yanlış haber yapan Daily Mail basın organını esefle kınıyoruz” mesajı yayınladı. (Hürriyet-Umut Erdem)

Adriana Lima Taksim'de eylemlerin arasında kaldı

Adriana Lima: Eğlenmek için yaşıyoruz