Bol şovlu Grammy!

Bol şovlu Grammy!
Bol şovlu Grammy!

Törende Rihanna da sahne alacak.

10 Şubat'ta Los Angeles'ta düzenlenecek Grammy Müzik Ödülleri töreninininde sahne alacak ünlü isimler listesine Rihanna Bruno Mars ve Sting beraber sergileyecekleri özel bir şov ile eklendi.

The Black Keys, Taylor Swift, Justin Timberlake, Maroon 5, Frank Ocean ve Elton John gibi isimlerin de performanslarını sergileyeceği gece bir hayli yoğun geçeceğe benziyor. Aynı zamanda, Obama’nın yemin töreninde sergilediği başarı performans ile dikkatleri üzerine çeken Kelly Clarkson ve geçen yıl yayımladığı ilk solo albümü ‘Blunderbuss’ ile büyük başarı yakalayan Jack White da gösterisi merakla beklenen isimler arasında. Daha önce altısını eski grubu White Stripes ile kazandığı dokuz Grammy ödüllü White, bu yıl da en iyi albüm kategorisinde aday. 55’incisi düzenlenecek ödüller için mücadele edecek diğer isimler arasında The Black Keys, Kanye West, Jay-Z, Fun ve Mumford & Sons, Gotye, Kelly Clarkson gibi iddialı müzisyenler var.
Staples Center’da düzenlenecek gecenin sunuculuğunu ise Beyonce, Prince, Jennifer Lopez ve Hunter Hayes gerçekleştirecek. Amerika ’da CBS kanalında Pazar gecesi canlı olarak yayınlanacak töreni Türkiye ’deki müzikseveler TV 2’den izleyebilecekler.