Bozok: Survivor'da seks... O da ne?

Bozok: Survivor'da seks... O da ne?
Bozok: Survivor'da seks... O da ne?
Survivor adasındaki yarışmaların sonunda attığı çığlıklarla tanınan Bozok Gören, Hakan ile ne derdi olduğunu, 'iki yüzlü' dedi Hasan'ı ve 'yönlendirmelere açık' dediği Doğukan'ı anlattı. Hilmicem ve Begüm arasında aşk yaşanmadığını söyleyen Bozok'a göre adada protein ve  besin alınmadığı için cinsellik yaşanmıyor

RADİKAL - Survivor All Star’ın asabi çocuğu Bozok Gören 15 haftadır Dominik’teydi “Karakterim bu isteyen beğenir isteyen beğenmez” diyen Bozok elendikten sonra Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye konuştu:

Survivor’da en tahammül edemediğiniz isim kimdi?

- Hakan. Hiçbirimiz onu sevmedik. Kendi takımı da sevmedi.

Neden?

- Anlaşılacak bir adam değil. İki yüzlü ve herkesin arkasından konuşuyor. İnsanları birbirine düşürmeye çalışıp ve tahrik eden bir karakteri var. Bunu da herkes gördü. Bence o bir patates!

‘Patates’ derken ne kastediyorsunuz?

- Performansı olmayan, patates çuvalı gibi biri. Benim için patates ve hep öyle kalacak. Patatese tepki gösteren olduysa onlardan özür diliyorum ama Hakan’dan özür dilemedim ve dilemeyeceğim.

Survivor All-Star'da derin hesaplar

Survivor Duygu Çetinkaya: Adadaki erkekler asker arkadaşım gibiydi

Bir de Hakan’a kafa atma mevzunuz var... Bu hareketinizden dolayı pişmanlık duyuyor musunuz?

- Ben ona kafa atmadım. Dümdüz hızlı şekilde yürüdüm, o da bana aynı şekilde yürüdü ve önümden çekilmedi. Sonra bayrakların arkasına geçip kafa atarak alnında kırmızılık yaptı. Ama kameralar yakalayamadı. Sorunun cevabına gelirsek Hakan’a yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım.

O adadaki en sakin isim Hasan… Onunla da tartıştınız…

- O bana iki yüzlü geldi. Onun yaptığı hatalar yüzünden ödül yarışmalarını kaybettik.

‘Turabi’nin yancısı’ eleştirilerine ne diyorsunuz?

- Böyle bir şeyi ilk kez duyuyorum. Yancısı falan olmadım. Öyle bir şeye ihtiyacım da olmadı. Farklı karakterleriz. Biz iyi arkadaş ve iyi bir grup olduk. Turabi bence süper ve dobra bir adam. Hiç bir sahtekarlığı yok.

En sahte bulduğunuz isim kim?

- Hakan dışında Anıl. Anıl da tribünlere oynuyor. Performansı iyi değildi. Sakatlandı, eğer iyileşemeyecekse yarışmadan gitseydi. Burası All Star.

Peki Serenay…

- Karşı takımda bana en yakın oydu. Doğukan’a gelirsek bence onu da Hakan yönlendiriyor.

 

SEKS DE NE?

 

İlk katıldığınız Survivor’da hakkınızda yapılan eleştirilen başında kadın düşmanlığı geliyor...

- Duygu Çetinkaya 2013’teki yarışmada yanlış anlatımlarıyla beni öyle gibi gösterdi, üzerimden prim yaptı. Bunun böyle olmadığını ispat ettim. Ona hak ettiği cezayı ben, Hilmicem ve Turabi verdik. Bunun planını kimseye söylemeden yaptık ve ilk haftadan eledik.

Adada cinsellik mevzusunu nasıl çözüyordunuz?

- Protein, besin almıyorsun. Vücuduna hiçbir şey girmiyor. O yüzden aklına bile gelmiyor.

Hiç mi dürtü olmuyor?

- Açıkçası benim hiç olmadı. Herkesin kafası tamamen başka yerlerde. Yarışmayı, yemekleri düşünüyorsun. Mesela Hilmicem 23 yaşında “Abi son bu ödülleri yedikten sonra oldu” dedi. Askerde gibiydik!

Söylendiği gibi Hilmicem ve Begüm arasında aşk yaşanıyor mu?

- Hayır. Alakası yok. Bunların hepsi yalan. Onları adada birarada bile göremezsiniz. Begüm son zamanlarda yanımıza geldi. 

Adaya dair pişmanlığınız var mı?

- Hayır. All Star’da yaptığım hiç bir şeyden pişman değilim. Söylediklerimin arkasındayım. 2013’te kadın düşmanı gibi gösterilmiştim. Ama şimdi hayranlarım arttı. All Star’a yakışır olduğum görüldü. Benim karakterim bu. İsteyen beğenir, isteyen beğenmez.

 

Survivor Anıl'dan Merve itirafı

Survivor'da kaybetti aşkta kazandı

TÜRK KADINIYLA YAPAMAZ HALE GELDİM

 

Siz adaya giderken bebeğiniz Gemma Ocean Gören 4 aylıktı. 15 haftasını kaçırdınız. Neden bunu göze alıp adaya gittiniz?

- Bir önceki Survivor deneyimim ve Duygu’nun yaptıkları içimde büyük ukteydi. Sokaktaki insanlar beni bambaşka tanımışlardı. Bu sefer ne kadar iyi Survivor olduğumu, Duygu’nun da olmadığını ispatladım.

Size Survivor’ın asi çocuğu deniyor... Özel hayatınızda da sinirli bir tip misiniz?

- Bana haksızlık yapıldığında ya da tahrik edildiğimde sinirleniyorum. Survivor’da da açlığın ve oyunların verdiği stresle enerji patlamaları yaşadım. Yoksa özel hayatımda güleryüzlü ve kimseye yanlış yapmayan biriyim.

Survivor Bozok, Hakan'a attığı kafanın ardından konuştu

Eşiniz Amy ile nasıl tanıştınız?

- İyi bir mankendim ama New York’ta yaşamak istemedim. Her şeyimi sattım. 15 günde karar verip taşındım. 12 yıl Manhattan’da yaşadım. Kendi restoranımı açtım. Amy de bu restoranın karşısında oturuyordu. Altı senedir birlikteyiz. Üç yıldır evliyiz. Sonra Alaçatı’dan bir iş teklifi aldım. Alaçatı’ya bayıldık. Dört senedir de orada kendi barım var.

Kültür farkı hiç sorun yarattı mı?

Hayır. Zaten Türk kadınıyla yapamaz hale geldim. İlişkilerim hep kötü bitti. Ama Amy benim tarafımdaydı. İlişkiyi yürütmek için çaba sarfetti. Ben kolay bir adam değilim.

Survivor'da aşk, cinsellik ve hijyen

Survivor'da neler yasak?