Brad Pitt ve Angelina Jolie'den çok özel pozlar

Brad Pitt ve Angelina Jolie'den çok özel pozlar
Brad Pitt ve Angelina Jolie'den çok özel pozlar
Brad Pitt ve Angelina Jolie çifti, İtalyan Vanity Fair dergisi için usta fotoğrafçı Peter Lindbergh'in objektifi karşısına geçti.

Vanity Fair İtaly'nin Kasım sayısı için Peter Lindbergh'in objektifine poz veren Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti, rahat tavırları ile dikkat çekti. Angelina Jolie'nin yönettiği By the Sea adlı filmde birlikte çalışan ünlü çift, özel hayatlarıyla ilgili soruları da cevapladı. Geçtiğimiz Haziran ayında 40 yaşına giren Jolie, her çift gibi olduklarını söyleyerek "Bazen biz de tartışıyoruz. Ama sonra her şey unutuluyor. Beraberliğimiz her şeyin önüne geçiyor, birbirimize daha sıkı bağlanıyoruz" diye konuşmuştu.

YENİ FİLMLERİNDE SORUNLU KARI-KOCAYI OYNUYORLAR

Geçtiğimiz hafta vizyona giren filmleri `By the Sea`de sorunları olan bir karı-kocayı canlandıran çift, verdikleri röportajda, bunun gerçek hayatta çekilmez olabileceğini, ama çocukların ihtiyaçları ve problemleriyle uğraşmanın birleştirici ve pozitif bir etkisi olduğunu söyledi.

Brangelina çifti, filmdeki bir sevişme sahnesi nedeniyle de gündeme gelmişti.

Jolie, kameraların önünde kendi kocasıyla bu tür bir sahnede rol almanın, üstelik bu filmin yönetmeni olmanın tuhaf duygular uyandırdığını söylemişti.

Jolie bu sahnelerde, Brad Pitt'in kendisini havlulara sarıp kamera arkası ekibi tarafından çıplak görünmesini engellediğini de anlatmıştı. 

Bay ve Bayan Smith adlı filmde birlikte rol alan Jolie ve Pitt daha çekimler bitmeden birbirlerine aşık olmuştu. Çift o günden bu yana birlikte. Altı çocuklarıyla birlikte bir yaşam sürdürüyor. ‘Brangelina’ çifti geçen yıl resmi olarak evlendi.