Bruce Willis en şehvetli pozları taze gelin Emma'yla verdi

Bruce Willis en şehvetli pozları taze gelin Emma'yla verdi
Bruce Willis en şehvetli pozları taze gelin Emma'yla verdi

Bruce Willis, ünlü fotoğrafçı Steven Klein?a eşiyle birlikte seksi pozlar vermenin, ?tuhaf bir deneyim? olduğunu söylüyor.

LONDRA - 54 yaşındaki Hollywood yıldızı Bruce Willis ve martta evlendiği, 32 yaşındaki eşi Emma Heming, aşklarını özel bir fotoğraf çekimiyle ve W dergisine kapak olarak perçinledi. Çiçeği burnunda çift özel deri kostümlere bürünerek bir dizi şehvetli poz verdi.
W dergisine konuşan Willis, “Aşkı boşver noktasından ‘Aşk gerçek yanıttır’ noktasına geldim. 10 yıl bekârdım ve bu sürenin büyük kısmında mutsuzdum. Karanlık bir yerdeydim. Yanıtın başka biriyle birlikte olmakta olduğunu hiç düşünmemiştim. ‘Tek başımayım ama yalnız değilim’ diyordum ama kendimi kandırıyormuşum” dedi.Willis, yalnız geçen yılların ardından şimdi eşinden bir an bile ayrı kalmaya dayanamadığını da söyledi.
Willis, eşiyle seksi pozlar vermenin tuhaf bir deneyim olduğu fikrinde: “Çok garipti. Bir sürü başka aktörün yapmak istemeyeceği şey yaptık. Bunları başka bir modelle nasıl yapardım, bilemiyorum!” (The Daily Mail)