Bu festivalde uyku yok!

Bu festivalde uyku yok!
Bu festivalde uyku yok!
17-18 Nisan tarihlerinde iki gün kesintisiz sürecek şehir festivali Club To Club, İstiklal Caddesi civarındaki 12 mekâna yayılacak.

İki gün kesintisiz süren Avrupa merkezli müzik ve çağdaş sanat festivali Club To Club, İstanbul ’daki beşinci yılında zengin programıyla İstiklal Caddesi civarındaki 12 ayrı mekâna yayılacak. It’s Istanbul tarafından düzenlenen Club To Club, bu yıl 18-19 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festival kapsamında Babylon, Salon İKSV, Peyote, Pixie, Klub Karaoke ve Kiki Sıraselviler gibi mekânlarda sabaha dek sürecek konserlerin yanı sıra gündüzleri de Kontraplak, Robinson Crusoe Kitabevi, Analog Kültür , Urban Cafe gibi noktalarda mini konserler, imza günleri, DJ setler, akustik performanslar, sohbetler düzenlenecek.
Festivalin konuklarına gelince... Son albümü ‘R Plus Seven’, The Wire, Pitchfork gibi mecralarda 2013’ün en iyileri arasında gösterilen Oneohtrix Point Never; ambient ve dans temelli deneysel müzikleriyle elektronik müziğin çığır açıcı ekiplerinden Mouse on Mars; yine son albümleri geçen senenin en iyileri arasında gösterilen İngiltereli müzisyenler Forest Swords ile The Haxan Cloak; dubstep, grime ve elektronika arasındaki sınırları belirsizleştiren gizemli Zomby; kendine has prodüksiyon tekniğiyle Kanye West’in de ilgisini çekip son albümünde kendine yer bulan Evian Christ; ağır dub etkisi altında bass prodüksiyonlarıyla dikkat çeken Young Echo ve düşünceli techno setleri sadece kulüplerde değil sanat mekânlarında da yankılanmış DJ/ prodüktör Lucy.
Festivalin iki gün boyunca tüm mekânlarda geçen biletleri 90 liradan www.sosyotix.com sitesinden satışa sunuldu.