Bu fotoğraflar Selçuk İnan'ı bitirir mi?

Bu fotoğraflar Selçuk İnan'ı bitirir mi?
Bu fotoğraflar Selçuk İnan'ı bitirir mi?
Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Selçuk İnan,kız arkadaşıyla önceki gece Etiler'de Akmerkez önünde seyir halindeyken bir otomobille çarpıştı. Fotoğraf çeken gazetecilerin yanına giden İnan, Bunu yayınlarsanız biterim" dedi

Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan ile kız arkadaşı önceki akşam bir trafik kazasına karıştı. İkili, kazadan yara almadan kurtuldu ama sinirler gerildi.


TAKSİYE ÇARPTI


Galatasaray ve Milli Takım’ın yıldız oyuncularından Selçuk İnan, önceki akşam Ulus’ta bir trafik kazasına karıştı. Saat 22.00 sularında İnan’ın sevgilisinin kullandığı son model Porsche Cayenne araç, yolun karşı tarafına geçmekte olan ticari taksiye çarptı. Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre kimsenin yaralanmadığı kazada maddi hasar meydana geldi.


HASARI KARŞILADI


İkili, şoku üzerlerinden attıktan sonra plakaları söktü. Bu arada patlayan flaşlar İnan’ı sinirlendirdi. Futbolcu, genç kızı olay yerinden uzaklaştırdıktan sonra gazetecilerin yanına gitti ve fotoğrafların silinmesini istedi.

İnan, ardından taksicinin hasarını karşıladı. Olay sonrası ısrarla fotoğrafların silinmesini isteyen Selçuk İnan, “Bunu yayınlarsanız biterim” dedi. (Hürriyet)