Bu gece PTT yapacaklar için: Hangi kanalda ne var?

Bu gece PTT yapacaklar için: Hangi kanalda ne var?
Bu gece PTT yapacaklar için: Hangi kanalda ne var?
Yılbaşı gecesini evde geçirip geleneksel 'Pijama-Terlik-TV' üçgeninde dolaşacaklar için televizyon kanallarının yılbaşı programlarından bir seçki hazırladık. İyi seyirler!

RADİKAL - Yılbaşı gecesine özel çalgılı çengili eğlence de var, sürükleyici diziler de moda şovları da... İşte bu gece ekran başına geçecekleri bekleyen TV programları...  

HANDE YENER VE SERDAR ORTAÇ COŞTURACAK/KANAL D 
Beyazıt Öztürk’ün ‘Beyaz Show’u bu gece yılbaşı özel bölümüyle saat 22.30 itibariyle Kanal D ekranında. Gecenin konukları Serdar Ortaç, Hande Yener, Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu. Serdar Ortaç ve Hande Yener'den şarkılara hazır olun... 

MELEKLERİN ŞOVU GECEYARISI/TLC

              Dr. Who

TLC ekranlarında yılbaşı özel programı saat 18.30’da 'Cake Boss' (Pastacılar Kralı) ile başlıyor. Saat 22.00'da 'Time Warp: Las Vegas' ve 23.00'da 'Dynamo: Magician Impossible' özel bölümleriyle ekranda olacak. Saatler 00.00’ı gösterdiğindeyse TLC ekranında 'Victoria’s Secret Yılbaşı Özel Defilesi' yerini alacak. 


                                 HAYVANLARLA BAŞ BAŞA BİR GECE/DISCOVERY CHANNEL, ANIMAL PLANET 
Discovery Channel’da 21.30'da yayımlanacak ‘Joel Lambert ile Yırtıcılarla Burun Buruna’ adlı belgeselde kurak Zambiya çalılarından Kutup Denizi ve Güney Afrika’nın Ümit Burnu’ndaki köpek balıklarıyla yırtıcı hayvanlarla tanışacaksınız.
              Dr. Jeff: Rocky Dağı Veterineri

Saat 21.30’da Animal Planet’te ise ‘Dr. Jeff: Rocky Dağı Veterineri'nde veteriner kliniğindeki sıradan bir günü ekranlara getiriyor.  


YILBAŞINA ÖZEL SESLER/TV8

TV8 yılbaşı akşamına saat 20.00’da başlayacak olan 'O Ses Türkiye Yılbaşı Özel' bölümüyle giriş yapıyor. Hadise, Hakan-Gökhan,Ebru Gündeş ve Murat Boz’dan oluşan jürinin karşısında bu defa ünlü isimler sahne alırken jüriyi sesleriyle etkileyerek döndürmeye çalışacaklar.


BIG BROTHER'DAN ÖZEL BÖLÜM/STAR TV 

Star TV’de 'Geniş Aile Yapıştır' isimli Türk filmi TV’de ilk defa yılbaşı akşamı saat 20.00’de gösterildikten sonra saat 22.30’da Big Brother Türkiye yarışmasının yılbaşı özel bölümü ekranlarda olacak. 

YENİ YILA YENİ DİZİ/ATV 
Atv'de yılbaşı akşamı 20.00’de başrollerinde Yurdaer Okur ve Pelin Karahan’ın yer aldığı 'Yeter' adlı dizinin ilk bölümünü yayımlanacak. Ardından 'Kim Milyoner Olmak İster’de ünlü isimlerin yarışacağı ve geliri hayır kurumlarına bağışlanacak olan yılbaşı özel bölümü saat 22.20’de ekrana gelecek. 00.20’de 'Elin Oğlu' yılbaşı bölümüyle ekranda olacak.

SİBEL CAN ÜÇ SAAT SİZİNLE/SHOW TV
Show TV’de saat 20.00’de 'Güldür Güldür Show’un tekrar bölümü yayınlanacak. Ardından saat 22.00'da Sibel Can'dan üç saat sürecek bir yılbaşı özel konseri var.

SİNEMA KEYFİ İSTEYENLERE/TRT1
TRT 1'de saat 20.00’da 2012 yapımı 'Cesur' isimli film yayınlanacak. Ardından 'Yeşil Deniz' yılbaşı özel bölümüyle izleyiciyle buluşacak. Daha sonra ise 00.35’de 'Diriliş Ertuğrul’un tekrarıyla yılbaşı akşamını TRT1 kapatmış olacak.