Bu kedi için Kıvanç Tatlıtuğ'dan 38 bin dolar istediler

Bu kedi için Kıvanç Tatlıtuğ'dan 38 bin dolar istediler
Bu kedi için Kıvanç Tatlıtuğ'dan 38 bin dolar istediler
Kedilere olan tutkusuyla bilinen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, özel bir tür olan Serval F1 cinsi bir kedi almak için petshop'a gitti. Ancak kedi için istenen 38 bin doları duyunca şoke oldu. Oyuncu, "Bu parayı hayvanlarla ilgili bir kuruluşa veririm daha iyi" dedi ve 20 liraya Beta cinsi bir balık satın aldı. Bu cins kedilerin fiyatının ise 50 bin dolara kadar çıkabiliyor.

RADİKAL - Evinde birkaç kedi besleyen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün yeni bir kedi sahibi olmak için Etiler'deki bir petshop'a gitti. Tatlıtuğ, 'Serval' cinsi kediye hayran kaldı. Ancak bu sevimli hayvanın fiyatını duyunca şoke oldu.

Milliyet 'in kendi arasında da cinslerine göre ayrılan Serval kedilerinin en seçkin olan 'F1' cinsini beğenen Tatlıtuğ, kedinin fiyatının 38 bin dolar olduğunu duyunca neye uğradığını şaşırdı.

Oyuncu, "Ben bu fiyatı bu kediye vereceğime bir kuruluşa yardım yaparım" diyerek kediyi almaktan vazgeçti.

 

Bu tür kedilerin fiyatları 50 bin dolara kadar çıkıyor.

Kedi almak için petshop'a giden Kıvanç Tatlıtuğ, dükkandan 20 liraya Beta cinsi balık satın alarak çıkarken balığına da sevgilisi Başak Dizer'in adını verdiği iddia edildi. 

Yabani bir kedi olan Serval kedisini evde besleyebilmek için özel belgeler gerekiyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer tatilde

Kıvanç Tatlıtuğ Hollywood'a transfer oluyor

Kerem Bürsin'den, Kıvanç Tatlıtuğ'a 800 bin liralık çalım

 

 


  http://www.radikal.com.tr/130666213066623

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hayvan sever Para İle Can Satın Almaz! - sertirmak

  Eğer para ile bir can satın alıyor veya almaya çalışıyorsa (kurtarma amacı dışında) bırakın bir hayvan sever olmayı, duyarlı bir insan bile sayılamaz. Duyarlı bir insan satın almaya çalışmak yerine sahiplenir, hayvan satışı yapan petshoptan mama bile satın almaz, şikayet eder...

  DOĞRU - user782467

  hareketi yapmış, ama gerçek bir hayvanseverin pet shoptan hayvan almaması gerektiğine inanıyorum.

  Petshoplarda kedi ve köpek satışı yasaktır. - user1024349

  Petshoplarda kedi ve köpek satışı yasaklanmıştı. İlgili haber http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21988248.asp Eğer hala satılıyor ise hayvanseverler olarak biz bir şeyi değiştirememişiz demektir :( facebook.com/hayvansevenlerdernegi bekliyoruz.