Bu Lady Gaga mı? Emin miyiz?

Bu Lady Gaga mı? Emin miyiz?
Bu Lady Gaga mı? Emin miyiz?
ABD'li şarkıcı Lady Gaga, internet sitesine yüklediği son fotoğrafında solgun ten rengi ve belli belirsiz kaşlarıyla objektife bakıyor ve onu bu haliyle tanımak neredeyse imkansız.

ABD 'li şarkıcı Lady Gaga, internet sitesine yüklediği son fotoğrafında solgun ten rengi ve belli belirsiz kaşlarıyla objektife bakıyor ve onu bu haliyle tanımak neredeyse imkansız. Çılgın kostümlerle görmeye alışık olduğumuz Gaga, üzerindeki beyaz tişörtüyle oldukça sade.

V dergisine de makyajsız yüzünün yanı sıra çırılçıplak poz veren ve sadece ellerini kullanarak vücudunu saklayan Gaga en doğal haliyle kamera karşısına geçti. Fotoğraflarda dikkat çeken şey 27 yaşındaki yıldızın oldukça minyon gözüküyor olması. Fotoğraflarda göze çarpan bir ayrıntı ise sol kolundaki dövmesi. Gaga çıkması beklenen albümü ARTPOP’a dair heyecanı da bu sayede yükseltiyor.

Lady Gaga, Forbes dergisine göre 30 yaşın altında en çok kazanan ünlüler listesinde bu sene birinci sırada. Ünlü şarkısı Haziran 2012 ile Haziran 2013 arasında 80 milyon dolar kazanmıştı.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  İnternet

  ,

  Forbes

  ,

  Lady Gaga

  ,

  Beyaz

  ,

  Ünlü