Bu resimdeki 8 sureti bulun!

Bu resimdeki 8 sureti bulun!
Bu resimdeki 8 sureti bulun!
İzmir Tarihi Havagazı Fabrikası'nda ''Doğa Katliamına Dur'' isimli karma bir sergi açıldı. İzmirli ressamların buluştuğu sergide, sanatçılar insanlığın doğaya karşı suçlarını işlediler. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen sergide çok sayıda sanatçının eserleri yer alıyor.

RADİKAL- İzmir Tarihi Havagazı Fabrikası’nda ‘’Doğa Katliamına Dur’’ isimli karma bir sergi açıldı. İzmirli ressamların buluştuğu sergide, sanatçılar insanlığın doğaya karşı suçlarını işlediler. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen sergide çok sayıda sanatçının eserleri yer alıyor.

İzmirli ressam Şaziment Duran da sergiye 2 eseri ile katıldı. Resimlerden bir tanesi oldukça ilginç. Diriliş isimli tabloda optik yanılsamalar ve ışık oyunları uygulanmış. Resim farklı mesafe ve açılardan görsel çeşitliliği artırıyor. Sırlarla dolu resimde tam 8 değişik insan sureti gizli. Sanatçı Duran,  "Da Vinci tablosundaki gibi şekil ve ışık değiştikçe, yansımalardan gözlerin hareket ettiğini görürsünüz. 4 adımda bir yüzler değişir" diyor.  ETİKETLER:

  İzmir

  ,

  Resim

  ,

  sergi

  ,

  doğa

  ,

  Büyükşehir

  ,

  dolu

  ,

  Karşı