Bu sene düğünler böyle geçecek!

Bu sene düğünler böyle geçecek!
Bu sene düğünler böyle geçecek!

Damadın perende attığı beş dakikalık videoyu YouTube?da bir haftada 5 milyona yakın kişi izledi.

ABD'li Jill Peterson-Kevin Heinz çiftinin, düğünlerinin başında nedime ve sağdıçlarıyla birlikte sergilediği dans gösterisinin videosu izlenme rekorları kırıyor

WASHINGTON - ABD’de Minnesota’lı Kevin Heinz ve Jill Peterson çiftinin düğün törenlerinin başında sergiledikleri dans gösterisi bir internet fenomenine dönüştü. Herkesin normal bir tören beklediği düğünde, çiftin nedime ve sağdıçlarıyla birlikte yaptıkları dans gösterisi davetlileri şaşırttı ve kısa sürede internette en çok tıklanan videolardan biri oldu. Törenin başında Chris Brown’ın ‘Forever’ (Sonsuza Dek) adlı şarkısı eşliğinde salona dans ederek giren nedime ve sağdıçlara belli bir zaman sonra şaşkınlığını üstünden atan davetliler de tempo tutarak destek vermeye başladı.
Damadın perende attığı ve gelinin de büyük bir alkış yağmuruyla damada eşlik ettiği tören, beş dakikalık bir video olarak dünyaca ünlü paylaşım sitesi YouTube’a konuldu. Videoyu bir haftada 4 milyon 750 bin kişi izledi. NBC televizyon kanalının söyleşi yaptığı çift, fikrin tamamen kendilerine ait olduğunu, plandan sadece ailelerinin haberdar olduğunu söylüyor. 

Yaralanmadığı için mutlu!
Çiçeği burnunda gelin dans etmeyi her zaman çok sevdiğini ve kendisini böyle ifade ettiğini belirterek, “Bu hep yapmayı düşündüğüm bir şeydi” diyor. Damatsa perende atarken bir yerini yaralamadığı için mutlu olduğunu söylüyor. Çift ayrıca dansı törenden bir buçuk saat önce düğüne katılan bazı davetlilerle prova ettiklerini de anlatıyor. (afp)