Bu Tarz Benim'den Ezgi Baylar: 'Bizden öyle yapmamız isteniyor!'

Bu Tarz Benim'den Ezgi Baylar: 'Bizden öyle yapmamız isteniyor!'
Bu Tarz Benim'den Ezgi Baylar: 'Bizden öyle yapmamız isteniyor!'
Okan Bayülgen'in programına katılan "Bu Tarz Benim"in eski yarışmacısı Ezgi Baylar yaptığı itirafla dikkat çekti.

Show Tv'de yayınlanan "Bu Tarz Benim" adlı yarışma programının ilk sezonuna kavgalar ve yarışmacıların kıyafetleri damga vurmuştu. Ünlü şovmen Okan Bayülgen de cumartesi akşamı yayınlanan Dada Dandinista programına "Bu Tarz Benim"den Ayşegül Melisa Doğan, Gizem Güler ve Ezgi Bayları'ı davet etti. Programa Ezgi Baylar'ın yaptığı "Bizden öyle yapmamız isteniyor" itirafı damga vurdu.

"BU TARZ BENİM"İN SANSASYONEL İSİMLERİ PROGRAMDAYDI

Okan Bayülgen'in Star Tv'de yayınlanan programı DADA Dandinista'da keyifli anlar yaşandı. Bu Tarz Benim'in sansasyonel isimlerinden Ayşegül Melisa Doğan, Gizem Güler ve Ezgi Baylar'ı programında ağırlayan Bayülgen, şov esnasında Doğan ve Özlem Özden'in sosyal medyada da son derece ünlü olan kavgalarından birini ekrana getirdi.

Bülent Ersoy, Bu Tarz Benim'de özel yapım tahta oturdu

Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe'ye yanıt!

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe gafı

Bu Tarz Benim kavgası bitmiyor!


"AMA BİZDEN ÖYLE YAPMAMIZ İSTENİYOR"
Bant yayını her zamanki gibi "Dur!" komutuyla kesen Okan, Ayşegül Melisa'ya dönerek, "Sen hayatı erkeklere zehir eden o kadınsın işte, kesinlikle O'sun. Bunu kadınlara karşı kustuğun zehirden anlıyorum." dedi. Ünlü komedyen yarışmacıların giyim tarzını da eleştirirken devreye giren Ezgi Baylar "Ama bizden öyle yapmamız isteniyor." dedi.

"BİLMEZ MİYİZ CANIM, TABİ Kİ ÖYLE"
Bayülgen'in "Bilmez miyiz canım tabi ki de öyle, bunlara inanmayın yahu, televizyonda gördüğünüz şeylere inanmayın." demesi kafalarda soru işareti oluşturdu.

 

Yıldız Tilbe'nin Hülya Avşar'a öfkesi dinmiyor


  http://www.radikal.com.tr/127520312752032

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Böyle başa böyla tarak - bizeke

  Halkın büyük bir kesimini kültür seviyesi düşük. Yapılan istatiklerde oralama okuma yaşı ilk okul.4. Sanat, siyaset ,din bilim, felsefe ,edebiyat ,plastik sanatlardan mı bahseden kanallar seyredlecek. Kavga ,gürültü, dedikodu ,mağazin kanalları bu nedenle de bu halk tarafından izleniyor. Bu halk dünya ve ülke sorunlarıylamı ilgilensin. Spor saatlarinde de bu halka hitap eden bir kanal var.Hep birden bağırıp çağıran kimin ne dediği anlaşılmayan bilimden ve ciddiyetten uzak bu kanallar da spor tutkunu taraftarlarca izleniyor. Çok az bir kesim de kendine uyan bir kanalı izliyor. Bu ülkede halk siyasi ve dini duygularla ve yalanla sömürülüyor. Bu halka yazık oluyor. Yapılacak olan bu halkın geçim seviyesi ,tahsil seviyesi ahlak seviyesi ,kültür seviyesi nasıl yükselir onu düşünüp çaba sarfetmektir.Yapılacağını ve düşünüleceğini hiç zannetmiyorum.

  Alay. - Clear

  Halkla alay eden,sırf reyting için soytarılık yapan bu tür yapımcılara,ceza verilse bu da mı basın özgürlüğüne baskı olur? Özgürlük,her şeyin içine fütursuzca ve saygısızca etmek serbestliğimidir?Bana göre bu garabet özgürlükten,bazı avantacılar yararlanıyor.Zaten yaygara da onlardan ve avantacılarından kopuyor.