@ubuget

Bu yaz yurtlarda ve yetimhanelerdeyiz!

Bu yaz yurtlarda ve yetimhanelerdeyiz!
Bu yaz yurtlarda ve yetimhanelerdeyiz!
Kış dizileri ekrana veda etmeye hazırlanırken yapımcılar ve televizyoncular yazın nimetlerinden faydalanmak için çoktan kolları sıvadılar bile. Yaz dizileri setlerini yurtlara ve yetimhanelere kuruyor! Eylülün sürprizi ise Kurtlar Vadisi'nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibinden geliyor. Dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır var!
Haber: ÜMİT BUGET - umit.buget@radikal.com.tr / Arşivi

RADİKAL- Kış dizileri ekrana veda etmeye hazırlanırken yapımcılar ve televizyoncular yazın nimetlerinden faydalanmak için çoktan kolları sıvadılar bile. Yaz dizileri setlerini yurtlara ve yetimhanelere kuruyor! Eylülün sürprizi ise Kurtlar Vadisi'nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibinden geliyor. Çekimlerine başlanan dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır var!

VİLDAN ATASEVER YAZ’IN ÖYKÜSÜYLE GELİYOR
Televizyon izleyicisinin sevdiği ve en son Osmanlı Tokadı adlı dizi de izleyiciyle buluşan Vildan Atasever yaz ekranının sürpriz isimlerinden. Atasever D Productions imzalı Yaz’ın Öyküsü’nde Yetimhane’de büyüyen bir genç kızı canlandıracak.  Atasever’e başrolde Tansel Öngel eşlik ediyor.

KÜÇÜK TATLI YALANCILAR
Pretty Little Liars’tan uyarlanan ve Star TV’de ekranana gelecek. ‘Küçük Tatlı Yalancılar’ adıyla yayınlanacak dizi 5 kız arkadaşın hikâyesi üzerine kurulu. Kızlardan biri kayboluyor ve 1 sene sonrasında cesedi bulunuyor. Dizinin orijinal versiyonu halihazırda tv2 ekranında gösteriliyor. Yönetmen koltuğunda televizyon izleyicinin Karadayı’dan tanıdığı Cem Karcı yer alırken 5 arkadaştan birini de Hande Soral’ın kardeşi Bensu Soral canlandırıyor. Dizinin Haziran ayı içinde izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Eylülde değil Haziranda gel!


MUTLULUK
Senaryosunu Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı Mutluluk Fox TV’de ekrana gelecek. Mutluluk, İzmir ’den İstanbul ’a gelen ve öğrenci yurdunda yaşananları konu ediyor. Dizinin konusu ve memleketi münasebetiyle 2007’de ekrana gelen ve fenomen haline gelen Kavak Yelleri’ni hatırlatabileceği konuşulmuştu. Dizinin başrollerini Ulan İstanbul’la yıldızı parlayan Kaan Yıldırım ve farklı dizilerden tanıdığımız Ezgi Eyüboğlu paylaşıyor.

BİR YURT TEMALI HİKÂYE DE ATV’DEN
Yaz ekranına bir yurt temalı dizi de Atv’den geliyor! -  NTC Medya’nın yapımını üstlendiği, Serkan Birinci’nin yönettiği Kırgın Çiçekler bir kız yurdu hikâyesi anlatıyor. Dizinin başrolünde Hatırla Sevgili’den Küçük Sırlara kadar birçok televizyon işinde yer alan İpek Karapınar var.

Dizilerin şifresi: Bul 'kara'yı al reytingi!


KÜRT AVUKAT OLAMAYINCA OTORİTER KARADENİZ KADINI OLDU!
Kurtlar Vadisi Pusu eski yapımcıları Bahadır Özdener ve Raci Şaşmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile eylülde atv  ekranında olacak Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın yer aldığı dizinin çekimlerine başladındı. Hızır karakteri için saçlarını kestiren Oktay Kaynarca, bir mafya babası rolünde. Deniz Çakır da ailesine her şartta ailesine destek çıkan Karadeniz kadını eşi Meryem rolünde.

Deniz Çakır’ın Kürt bir avukatı canlandırdığı 'Aşkın Dili Yok' adlı dizi yayınlanacak kanal bulamayınca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la anlaşma imzalamıştı. Böylelikle Deniz Çakır kürt avukat olamayınca otoriter Karadeniz Kadını olmuş oldu.