'Bugün 19 Mayıs, kimsenin beni alkollü görmesini istemem'

'Bugün 19 Mayıs, kimsenin beni alkollü görmesini istemem'
'Bugün 19 Mayıs, kimsenin beni alkollü görmesini istemem'
Gittiği gece kulübü çıkışı, uzun süre görüntülenmemek için çabalayan Meltem Cumbul, gerekçesini şöyle açıkladı: "Bugün 19 Mayıs, kimsenin beni alkollü görmesini istemem.

Gittiği gece kulübü çıkışı, uzun süre görüntülenmemek için çabalayan Meltem Cumbul, gerekçesini şöyle açıkladı: " Bugün 19 Mayıs , kimsenin beni alkollü görmesini istemem"

Oyuncular Sendikası Başkanı Meltem Cumbul, 19 Mayıs Salı günü sabaha karşı bir erkek arkadaşıyla Cihangir'deydi. Leyla adlı mekana giden Cumbul, çıkışta gazetecilerin olduğunu öğrenince önden arkadaşını gönderdi, kendisi ise arka kapıya yöneldi. 

TEKRAR İÇERİ GİRDİ
Bir süre sonra içeri girip bekleyen oyuncu, tekrar dışarı çıkıp koşar adımlarla yürüdü. Cumbul, gazetecilerin "Neden kaçıyorsunuz?" sorusuna ise şu ilginç yanıtı verdi: "Bugün 19 Mayıs, kimsenin beni alkollü görmesini istemedim." Cumbul, taksiyle evine döndü. (Günaydın)


  http://www.radikal.com.tr/136174313617431

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kutsallık - user761469

  Büyük düşünürümüz Meltem Cumbul kandil, ramazan gibi günlerden sonra milli bayramlarda da alkol almanın yanlış olduğunu açıklamış. Bu kafada bu zekâ ne alınca bu kadar gelişebiliyor, çok merak ediyorum.