Bülent Ersoy Bursa'da gazino anısını anlattı

Bülent Ersoy Bursa'da gazino anısını anlattı
Bülent Ersoy Bursa'da gazino anısını anlattı
Bursa'da bir açılışa katılan ünlü sanatçı Bülent Ersoy, ilginç açıklamalar yaptı. Yıllar önce Taylan Aile Gazinosu'nda bir hayranına sinirlendiğini söyleyen Ersoy, "Sahneyi bıraktım ve beygir gibi koşarak adamı Kültürpark'ın içinde kovalamaya başladım" dedi.

RADİKAL- Türk Sanat Müziği'nin Divası Bülent Ersoy, dün gece Bursa'daydı. Ünlü sanatçı, yenilenen konseptiyle misafirlerine yeniden 'merhaba' diyen Kültürpark Dörtler Restaurant'ın açılışına katıldı. Diva, sunuculuğunu Okan Karaca'nın yaptığı özel gecede hayranlarının ilgi odağı olurken, oldukça neşeli görüntüler sergiledi. Kendisi için hazırlanan 'yeşil' renkli tahta oturan Ersoy, "Buraya dualarımla geldim. Sağ ayağımı attım" diyerek mekan sahibi Selami Mumcular ve oğlu Musut Mumcular'a 'Hayırlı olsun' dileklerinde bulundu.

BEYGİR GİBİ KOŞTUM

Açılışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Diva, yıllar önce Taylan Aile Gaziosu'ndaki unutamadığı bir anısı için şunları söyledi; "O dönemler daha bir deli gibiydim. Bir hayranım kağıda yazdığı bir şarkıyı söylememi istedi. Ben de 'Siz bana söyleyin, ben kağıdı almayayım.' Adam da ısrarla kağıdı vermek istiyor. Baktım ve istediği bir eser vardı. Kağıdı kendisine verdim. O da sinirle yere attı. 'Vay sen misin yere atan' diyerek sahneyi bıraktım ve Kültürpark'ın içerisinde adamın arkasından beygir gibi koşmaya başladım. Adam benim koştuğumu görünce, 'biraz ödlekmiş' galiba kaçmaya başladı. Adam önden ben arkasından, tam yetişicem ve yakalıcam, o sırada herkes geldi ve beni tutuyorlar. 'Beni ne tutuyorsunuz. Adamı kaçırmayın dedim. Bursa'ya her geldiğimde bunu hatırlıyorum."

HALASININ SAÇINI ÇEKSİN

Sohbetin devam ettiği sırada, kendisine eşlik eden ve aynı zamanda programın sunuculuğunu yapan Okan Karacan, 2 aylık bebeği Ali Can Karacan'ı Ersoy'un yanına getirdi. Bu sırada küçük bebek Ersoy'un saçını çekti. Babası Okan Karaca'nın bebeğine müdahale etmesine engel olan Ersoy, "Bırakın halasının saçını istediği kadar çeksin" diyerek karşılık verdi. Bebeği kucağına alamayacağını söyleyen Ersoy, "Okan, ben tutam ve beceremem. Ay ondan sonra da ödeyemem. Bu parayla pulla da olacak iş değil" dedi.

AJDA BENİM ARKADAŞIM

Ajda Pekkan ile dargınlığı sonlandırmak için hatırı sayılır kişilerin devreye girdiğini söyleyen Bülent Ersoy, "Sizler yaşayan ve yerine yenisi gelmeyecek çok büyük starlarsınız. Onun için lütfen bu sürtüşmeyi bu konuyu kapatabilir misiniz' dediler. Sonuçta benim düşmanım değil, kanlım değil, neticede benim arkadaşım. Bugün birşey olsa herkesten önce ayağı kırık itler gibi kendim giderim. Yani hayat içerisinde oluyor bazı şeyler. Belki onunda bana karşı yapmak istemediği, ama o şekilde o gün moral itibariyle onu da düşünmek lazım" diye konuştu.

(DHA)