Bülent Ersoy, Demet Akalın sorusuna kızdı

Bülent Ersoy, Demet Akalın sorusuna kızdı
Bülent Ersoy, Demet Akalın sorusuna kızdı
İzmir'de konser veren Bülent Ersoy, 'Popstar'da Demet Akalın'la yaşadığı anlaşmazlıkla ilgili soru soran muhabire kızdı. Ersoy sahnedeyken de aynı muhabire dil çıkardı.

İZMİR - Bülent Ersoy, uzun bir aradan sonra İzmirli hayranları ile bir araya geldi.

Konserden iki saat önce oteldeki odasında hazırlanan Bülent Ersoy, lobiye indiğinde gazetecilerle sohbet etti. Bir muhabirin, Popstar yarışması sırasında kendisi gibi jüri üyesi olan Demet Akalın ile yaşadığı tartışmaları hatırlatması üzerine sinirlenen Ersoy, tepki gösterdi.

Demet Akalın için program sırasında "O manken kız " dediği, bunun üzerine Akalın'ın kendisine tepki gösterdiği, genç şarkıcının daha sonra tartıştıklarını doğrulayan açıklamalar yaptığı konusuna girmek istemeyen Ersoy, "Bu nasıl bir soru? Bunlarla mı uğraşacağız? Akalın ne diyorsa doğrudur. Zaten o açıklama yapmış daha bana ne soruyorsunuz?" dedi.

Daha sonra sahneye çıkıp hayranlarına şarkılarını seslendiren Ersoy, aynı muhabire dil çıkarıp, "O bunu söyledi, şu onu söyledi, sana ne. Bunları boş ver, sen işine bak" diyerek tepkisini yumuşatmaya çalıştı.

DHA - Eray ARPAŞİN