Bülent Ersoy: 'Yardıma başlamışsam ölümüm yakındır'

Bülent Ersoy: 'Yardıma başlamışsam ölümüm yakındır'
Bülent Ersoy: 'Yardıma başlamışsam ölümüm yakındır'
Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği'nin (Er-Do-Der) geleneksel hale gelen yılbaşı balosunda Bülent Ersoy ücret almadan sahneye çıktı. Ersoy, 'Hayatta kimseye bir yardımım olmamıştır. Böyle yardımlara başlamışsam ölümüm yakındır' diye espri yaptı.

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği'nin (Er-Do-Der) geleneksel hale gelen yılbaşı balosunda Bülent Ersoy ücret almadan sahneye çıktı. Ersoy, ‘Hayatta kimseye bir yardımım olmamıştır. Böyle yardımlara başlamışsam ölümüm yakındır’ diye espri yaptı.

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği'nin (Er-Do-Der) geleneksel hale gelen yılbaşı balosunda Bülent Ersoy sahneye çıktı. Geçtiğimiz yıl Mardin'de açılan yenidoğan ünitesinden sonra şimdi de geliri Karadeniz Bölgesi'nde yapılacak olan yenidoğan ünitesinde kullanılmak üzere bağışların toplandığı gece , Grand Tarabya Oteli'nde yapıldı.

RENKLİ SİMALAR KATILDI
Özlem Yıldız'ın sunduğu geceye Berrin Zorlu, Figen Kıral, Esra Şahin, Oya Aydoğan, Işıl Reçber, Yasemin Özilhan, Emine Özilhan, Semra Özal, Sibel İlkiz, Arzu Kunt'un da aralarında bulunduğu ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Ersoy'a, hiçbir ücret almadan sahneye çıktığı gecenin sonunda plaket verildi. Diva, kendisine plaketi takdim eden Dernek Başkanı Canan Göztepe'ye "Ayol ölecek miyim acaba? Hayatta kimseye bir yardımım olmamıştır. Böyle yardımlara başlamışsam ölümüm yakındır" diye espri yaptı. ( Sabah -Gökhan Karaduman)


  http://www.radikal.com.tr/127765712776571

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Tam Bir Diva (!). - Clear

  İnsan rahmetli sanat güneşi Zeki Müren'i hatırlayınca ve de mukayese edince, daha iyi değerlendirebiliyor. Zira rahmetli ölüm aklında yokken bile yardımseverdi. Yani" kuyruğu sıkışınca öbür tarafa yatırım yapanlardan" değildi. Demek bazılarına göre, yardımseverlik yaklaşan ölüm habercisi, ya da herkes ölümü ensesinde hissedince yardımsever kesiliyor. ANLAYIŞA bak, espiriye bak.