Büyük beden bikiniler de şık olabilir

Büyük beden bikiniler de şık olabilir
Büyük beden bikiniler de şık olabilir

Robyn Lawley, kendi tasarladığı büyük beden bikinilerin tanıtımını kendisi yapıyor.

Büyük beden bikinilerin genelde sıkıcı ve sıradan olduğunu düşünen 24 yaşındaki Avusturalyalı model Robyn Lawley, bu eksikliği göz önünde bulundurarak yeni bikini modelleri tasarladı.

Büyük beden bikinilerin genelde sıkıcı ve sıradan olduğunu düşünen 24 yaşındaki Avusturalyalı model Robyn Lawley, bu eksikliği göz önünde bulundurarak yeni bikini modelleri tasarladı. Sportif ve aynı zamanda şık bu modeller renkli ve desenli tasarımların yer aldığı kreasyon hakkında konuşan Lawley, kendisi de 40 beden giyen bir model olarak şimdiye dek bulduğu mayo ve bikinilerin hayal gücünden yoksun olmasından şikâyetçi.


“Geniş üst beden ölçülerime göre model bulmaktan şikayetçiydim yani bu modeller biraz da benim ihtiyacımdan doğdu” diyen Lawley, dikkati 'başbelası bölgeler'den uzaklaştırıp farklı noktalara çektiği modeller tasarlamış. Koleksiyonu daha da genişletmeyi düşündüğünü açıklayan model, bütün kadınların giyebileceği şeyler yaratmak istediğini söylüyor. Ağustos ayında Amerika’da satışa çıkması planlanan koleksiyon Madison Plus Select’in sitesinden takip edilebilir.

Büyük beden bikiniler de şık olabilir