Büyük buluşma!

Büyük buluşma!
Büyük buluşma!
Ve beklenen gün geldi, tüm dünyada gençleri peşinden koşturan Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber, yarın İstanbul'da sahneye çıkıyor.

1 Mayıs nedeniyle neredeyse tüm yolların kapatıldığı ve etrafa kesif bir biber gazı kokusunun sindiği İstanbul ’da İşçi Bayramı’ndan farklı bir heyecan daha var. Özellikle 13-18 yaş arası gençlerin büyük hayranlık beslediği, pop müziğin ünlü ismi Justin Bieber Türkiye ’ye geliyor.

Dün akşam Rusya’nın başkenti Moskova’da bir konser veren Kanadalı pop yıldızının, bu akşam saatlerinde İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Şarkıcı, yarın akşam İTÜ Ayazağa Kampüsü Stadyumu’nda da hayranlarına seslenecek.

Biletler karaborsaya çıktı!

Ne var ki, fiyatları 100 ile 665 lira arasında değişen biletlerin büyük bir kısmı tükendi. Bilet bulamayan hayranlar (kendi tabirleriyle Belieber’lar) karaborsaya yöneldi. El altından satılan biletlerin fiyatlarının ise 1000 liraya kadar çıktığı konuşuluyor.

‘Believe’ turnesi kapsamında İstanbul’a gelen Bieber, 15 milyonun üzerinde albüm satışı, 43 milyondan fazla Facebook hayranı, 22 milyondan fazla Twitter takipçisi ve 2,9 milyardan fazla YouTube görüntülemesiyle tüm dünyayı kasıp kavururken, şarkıcı geçen sene 2012 Billboard Müzik Ödülleri’nde Yılın Sosyal Sanatçısı seçilmişti.