Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu'dan Ateşli Sahne

Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu'dan Ateşli Sahne
Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu'dan Ateşli Sahne
Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun paylaştığı Delibal filminin ilk fragmanı önceki gün yayınlandı.

100.000 bin kez tıklanan 30 saniyelik kısa tanıtımda Çağatay Ulusoy ile Leyla Lydia Tuğutlu’nun öpüşme sahnesi dikkat çekti. Delibal filminin fragmanı, sosyal medyada en çok konuşulan konular listesinde de üst sıralara çıktı.

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Hüseyin Avni Danyal, Laçin Ceylan, Mustafa Avkıran, Nazan Kesal, Toprak Sağlam'ın paylaştığı romantik filmde aynı üniversitede öğrenci olan Barış ve Füsun’un tutku dolu aşk hikayesine tanıklık edeceğiz. Yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini ise Yıldırım Türker’in üstlendiği Delibal’ın çekimleri hala devam ediyor.

Çağatay Ulusoy Kimdir?
2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim gördü ve aynı zamanda Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri almaya başladı. İlk rolü 2011'de Show TV'de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisindeki Emir Sarrafoğlu karakterini canlandırdı. Ay Yapım'ın yaptığı, senaryosunu Ece Yörenç'in yazdığı ve 2013 yılının Eylül ayında Star TV'de yayınlanmış olan ünlü Amerikan dizisi The O.C'nin yerli uyarlaması Medcezir dizisinde başrol oynayarak ününü arttırdı. Dizide Çağatay Ulusoy'a Serenay Sarıkaya eşlik etti.


Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?
Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızıdır. İlk okula başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatura da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Halen İstanbul Üniversitesi'nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisi olarak eğitim hayatına devam ediyor. Türkçe, İngilizce ve Almanca biliyor. Es-Es Dizisi'nde İrem karakterini canlandırdı. Atv’de yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu'nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı.