Çağla Şikel'den 'burun deldirme' eleştirilerine yanıt

Çağla Şikel'den 'burun deldirme' eleştirilerine yanıt
Çağla Şikel'den 'burun deldirme' eleştirilerine yanıt
Şu sıralar 'Kız Tarafı Erkek Tarafı' programıyla ekranda olan Çağla Şikel, burnunu deldirdiği için kendini eleştirenlere cevap verdi.

RADİKAL- Şu sıralar ‘Kız Tarafı Erkek Tarafı’ programında sunuculuk yapan Çağla Şikel kendisini eleştirenlere cevap verdi.

Bu yıl Emre Altuğ’yla evliliğini sonlandıran Şikel, ‘Bana iki çocuklu kadınsın, burnunu niye deldirdin?’ diye soruyorlar. Anne oldum diye istediğimi yapamayacak mıyım? Her şeyi kendime yakıştırdığım dönemdeyim. Çünkü huzurlu ve mutluyum.' dedi

ÇAĞLA ŞİKEL VE EMRE ALTUĞ NEDEN AYRILMIŞTI

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ 2008 yılında evlenmiş 7 yıllık beraberliğin ardından ünlü çift 2015 yılında boşanmıştı. Ortak basın açıklaması yapan ünlü çift şunları söylemişti;

" Üzülerek belirtiyoruz ki, 7 yıllık süren evliliğimizin yol ayrımına girdik. Biz büyük bir aşkla ve tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle evliliğimizi devam ettirdik ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik. Bundan sonraki hayatımızda da her zaman birbirimize minnettarız. Bu ayrılığımızda herhangi bir üçüncü kişinin ilgi ve alakası söz konusu değildir"  (KELEBEK)