Çağla Şikel'den 'Hristiyan mısın sen?' açıklaması

Çağla Şikel'den 'Hristiyan mısın sen?' açıklaması
Çağla Şikel'den 'Hristiyan mısın sen?' açıklaması
Çağla Şikel, taktığı kolyelerin 'haç'a benzetilmesi nedeniyle eleştirilince konuyla ilgili açıklama yaptı.

Çağla Şikel , taktığı kolyelerin 'haç'a benzetilmesi nedeniyle eleştirilince konuyla ilgili açıklama yaptı.

"Bu ilk değil ama son açıklamam. Taktığım kolyelerin şekil itibariyle haç sanılması veya dinimle ilgili yorumlar yapılması beni çok ilgilendirmediği gibi tartışmalara konu edilmesi çok gereksiz.

Çok merak ediyorsanız açıp bakardınız ne olduklarına. 'Yok üşendim bakamam bence sen haç takıyorsun Hıristiyan mısın sen!' diyenlere de sırf bu konuya kafa yormasınlar ve sayfamda artık konuşulmasını istemediğim için yazıyorum net!

Müslümanım, kolyelerimin birinde oğullarımın adı diğeri kadının simgesi, bu taktığım da ' Kuzey yıldızı'dır. Konu tartışmaya kapalıdır nokta. Şüphe duyanlar, lütfen okuyun iyice sonra sileceğim."


  http://www.radikal.com.tr/132570413257043

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kime ne?! - legendary

  Ama maalesef öyle olmuyor. Birisinin inancı veya inanmayışı herkesin derdi oluyor. Kendinizi değerler değil de aidiyetler (etiketleşmiş) üzerinden tanımladığınızda nasıl biri olduğunuzdan çok ne tarafa ait olduğunuz anlam taşıyor. Çağla Şıkel'e hakaret edenler için öncelik etiketlerdir. Yoksa bir değer sistemine sahip olsalardı bu meselenin onları hiç ilgilendirmediğinin zaten farkında olurlardı. İsterse Hristiyanlığı seçmiş olsa idi kimi ilgilendirir! İnsanların hür iradesini bile hiçe sayan bir anlayışla, üstelik hiçbir değer sistemine sahip olmayan milyonlar hangi dine mensup olursa olsun boş. Onların çoğunluğu, kalabalığı altı boş, etiketi fiyakalı dünya görüşlerinin ne kadar sığ ve temelsiz olduğunu bizlere göstermekten başka işe yaramıyor...

  ... - gümüşisis

  Haç olsa ne olur? Ayrıca kime ne?

  NE TAM KAFIR NE TAM MUSLUMAN - Equalizer001

  Çağla Şikel:?Müslümanım, kolyelerimin birinde oğullarımın adı diğeri kadının simgesi, bu taktığım da ' Kuzey yıldızı'dır. Konu tartışmaya kapalıdır nokta. Şüphe duyanlar, lütfen okuyun iyice sonra sileceğim." ?Bir elde kadeh, bir elde Kuran; Bir helaldir işimiz, bir haram. Şu yarım yamalak dünyada, Ne tam kafiriz, ne tam müslüman !" __ HAYYAM