Caitlyn Jenner'dan kırmızı halıya hazırlık pozları

Caitlyn Jenner'dan kırmızı halıya hazırlık pozları
Caitlyn Jenner'dan kırmızı halıya hazırlık pozları
Kardashian kardeşlerin babası Caitlyn Jenner cinsiyet değiştirme sürecini kısa süre önce tamamlamıştı. Jenner şimdi çekici görüntüsüyle ekrana geri dönmeye hazırlanıyor.

'The Keeping up with the Kardashians' adlı popüler  TV şovunun yıldızı Caitlyn Jenner kendinden emin görüntüsüyle sonunda istediği hayatı yaşamaya başladığının sinyallerini veriyor. Jenner son olarak 26 Temmuz’da E! kanalında yayınlanmaya başlanan belgesel dizisi 'I am Cait'in tanıtımı için çarpıcı pozlar verdi.

KIRMIZI HALIYA HAZIRLIK 
65 yaşındaki Olimpiyat altın madalya sahibi trans yıldız, fotoğraflarda vücuduna oturan dantel sırt detaylı lacivert uzun elbisesinin içinde karşımıza çıkıyor. Topuz yapılmış koyu renk saçlarını dumanlı göz makyajı ve kırmızı ruju tamamlıyor. Şimdiye kadarki en çekici pozlarından olan bu fotoğraflarla Jenner, hayranlarına ESPY ödüllerinin kırmızı halısında nasıl görüneceğinin ipucunu veriyor.

Caitlyn: "Kendimi yaşadığım için çok mutluyum"


HEPİMİZ GÜZELİZ!
Destek için arkadaşları ve aileleriyle buluşan Jenner aynı sevecen tavrın bir grup trans gence de gösterilmesini isteyerek yanına gelen gençlere “Hepimiz güzeliz” diye bağırdı. Ayrıca yeni kimliği karşısında çocuklarının hisleriyle ilgili konuşurken gözyaşlarına boğulan yıldız “Çocuklarımın babalarıyla gurur duymasını istiyorum” dedi. (The Daily Mail