Canan Karatay 'meslekten men' haberlerine kızdı

Canan Karatay 'meslekten men' haberlerine kızdı
Canan Karatay 'meslekten men' haberlerine kızdı
Prof. Dr. Canan Karatay dün gündeme gelen 'Canan Karatay meslekten men edildi' başlıklı haberlere tepki gösterdi. Karatay, "Konu hakkında yargı süreci devam ediyor, kesinleşmiş bir karar yok" dedi.  

RADİKAL - Dün gündeme gelen 'Canan Karatay meslekten men edildi' başlıklı haberlere Prof. Canan Karatay sert tepki gösterdi. Karatay, "Konu hakkında yargı süreci devam ediyor, kesinleşmiş bir karar yok" dedi.
Canan Karatay'ın yaptığı basın açıklaması şu şekilde:

30 Temmuz Perşembe günü Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği'nin (http://www.tjod.org/) internet sitesinde yer alan "Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği'nin İstanbul Tabip Odası'na müracaatı sonrasında Prof. Dr. Canan Karatay'ın 15 gün süreyle meslekten men cezası kararına varılmıştır. Detaylar ilerleyen zamanlarda paylaşılacaktır..." duyurusu, bu basın açıklamasını yapmamı zorunlu kılmıştır. Şu an şehir dışında olduğum için sizlere sözlü açıklama yapamıyorum, yazılı olarak açıklamamı sunuyorum…

Canan Karatay'a 15 gün meslekten men

İstanbul Tabip Odası, bugün (31.07.2015) bu haberi yalanlamış, kendilerine yaptığı şikâyetin henüz karara bağlanmadığını bildirmişlerdir. Ayrıca Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği'nin Kasım 2014 döneminde şahsım adına savcılığa yaptıkları suç duyurusunun takipsizlikle sonuçlandığını da bu vesile ile bildirmek isterim. ( Sabah


  http://www.radikal.com.tr/140711414071141

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  fırıncının küreği - user1123629

  Benzer bir açıklamayı fırıncılar odasından da bekliyoruz. Kendisine gelen bir telefonla tüm birikimini çöp tenekesine bırakan bir teyzeye sağlığını emanet eden insanlara acıyorum.