Çanlar kimin için çalıyor?

Beymen'de yılbaşı çanları sizin için çalıyor. Beymen, yılbaşı hediyesi olabilecek erkek...

Beymen'de yılbaşı çanları sizin için çalıyor. Beymen, yılbaşı hediyesi olabilecek erkek, kadın ve ev ürünlerinden seçtiklerini 'Hediye Kataloğu'nda bir araya getirdi. Katalogda, Beymen ve yabancı markalı yılbaşı kıyafetlerinden, şıklıkla işlevselliğin buluştuğu aksesuarlara, birbirinden özel ev eşyalarına kadar sayısız seçenek yer alıyor. İş dünyasına özel armağanların unutulmadığı katalogda, kurumsal hediye alternatiflerine de yer veriliyor. Hele hediye paketleri, hediyeleri daha paket açılmadan unutulmaz kılıyor!
Ekonomik şıklık
Hızlı ve dinamik yaşamayı sevenlerin markası Kikiriki, kadınlara şık, seksi, rahat bir koleksiyon sunuyor. Üstelik Kikiriki'nin ürünleri gayet ekonomik.
Hediyenizi belirlediniz mi?
Yeni yıla girerken Mudo City'lerde çok şık hediyeler sizleri bekliyor. Sadelik, şıklık, işlevsellik ve dinamizmin buluştuğu Mudo 2003 Koleksiyonu'nda yünlü-lycralı karışımlar, Harris tweed, yün flanel ve fitilli kadife kumaşlar öne çıkıyor. Çizgili verev ya da düz kesim dantelli, volanlı gömlekler, tek renk ya da iki renk çizgili yünlüler, dar veya bol kesim pantolonlar, kürk ve deri, folklorik havada kazaklar, pançolar, uzun hırkalar... Tabii hepsi özel avantajlarla. Mudo müşterileri Aralık ayında yaptıkları alışverişleri Şubat ayında ödüyorlar. Mudo Card, Card Finans ve Galaksi Card sahiplerine 4 taksitte ödeme imkanı. Ayrıca nakit ödemelerde yüzde 15, kartlı ödemelerde ise yüzde 10 indirim.
Şık ama rahat
Triko sektörünün öncü markalarından biri olan Vedi, şık olmayı seven ama rahatlarından da ödün vermek istemeyen kadınlara hitap ediyor.
Eğer sizin de şık ve rahat olmayı seven bir yakınınız varsa, ona yılbaşı hediyesi almak için Vedi satılan mağazalara uğrayın. Vedi, tüm seçkin
mağazalarda...
Öpücüğün anlattıkları
2002/2003 Sonbahar-Kış koleksiyonunu, 'öpüşen çiftler' teması üzerine kuran Mexx, yılbaşı gecesi için çarpıcı seçenekler sunuyor. Kadınlar için transparan gömlekler, taşlarla işlenmiş bluzlar, seksi gece elbiseleri tasarlayan Mexx, erkeler içinse her erkeğin dolabında olmazsa olmaz klasik gir ve siyah çizgili takımlar, spor giyimden hoşlananlar için denim ve kadife pantolonlar öneriyor. Tabii çocuklar da unutulmuş değil bu arada: Mexx Mini, Mexx Kids ve Mexx Teens koleksiyonlarında çocuklar için birbirinden sevimli kıyafetler bulunuyor.
'Egoist' olun
Kom'un yeni yıl için hazırladığı 'egoist' serisinin ilk ürünlerinde, aşkın rengi kırmızı, güllerle bezendi. Tamamı tül kumaşlardan hazırlanan seri, sutyen-külot takımlarının yanı sıra string, tanga, gecelik ve sabahlıklarla
tamamlanıyor. 'Egoist', dişiliğini keşfetmek isteyen kadınlar için iyi bir seçenek.