Çanlar Medcezir için mi çalıyor?

Çanlar Medcezir için mi çalıyor?
Çanlar Medcezir için mi çalıyor?
Star TV ekranında 2. sezonunu yayınlanan Medcezir dizisinin izlenme oranlarındaki düşünün devam etmesi malum soruyu akıllara getirdi

Star TV ekranında 2. sezonunu yayınlanan Medcezir dizisinin izlenme oranlarındaki düşünün devam etmesi malum soruyu akıllara getirdi.  

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un başrollerinde oynadığı Medcezir dizisinin izlenme oranlarındaki düşüş devam ediyor. Medcezir dizisi bu hafta ilk 5 program arasında yer bulamadı. Reyting sonuçlarına göre AB 'de 9. olan Medcezir dizisi Total'de 7. olarak kötü bir sonuç aldı.

Medcezir'in reytinglerde kötü sonuç alması dizinin bu sezon final yapacağı iddialarını da kuvvetlendirdi. Amerika 'da yayınlanan O.C. dizisinin uyarlaması olan Medcezir’in önümüzdeki haftalarda alacağı sonuçlar dizinin akıbetine ışık tutacak.

DİZİNİN SENARİSTİ ECE YÖRENÇ SİTEM ETTİ
Twitter üzerinden reyting sistemine tepki veren Ece Yörenç "Ben bu reytingleri hiç ciddiye almıyorum, siz de almayın, keyfinize bakın" diyerek sitem etti.

Ece Yörenç tepkilerini şu tweetlerle dile getirdi :
Şimdi okudum da akşam anında yapılan yorumların hepsine göre bölüm ŞAHANE reyting geldikten sonraki yorumlara göre BERBAT gülmeyim de napayım.