'Carla Bruni Yatakta' satışa çıktı!

'Carla Bruni Yatakta' satışa çıktı!
'Carla Bruni Yatakta' satışa çıktı!
Fransa Başbayanı Bruni'nin 26 yaşındayken Pamela Hanson tarafından çekilen fotoğrafları Berlin'de açık arttırmayla satılacak

 

BERLIN - Carla Bruni’nin çıplak fotoğrafları bitmek bilmiyor... Pamela Hanson'ın çektiği "Carla Bruni Yatakta" fotoğrafı önümüzdeki hafta Berlin’de açık artırmayla satılacak. ABD’li fotoğrafçı Pamela Hanson'ın çektiği fotoğraftan numaralandırılmış sadece 10 kopya var.
CNNTürk'ün haberine göre fotoğrafın rezerv fiyatı 3 bin sterlin (yaklaşık 7 bin TL) olacak. Fransa’nın first leydisi Carla Bruni’nin 1994 yılında 26 yaşındayken çekilen bu çıplak fotoğrafı önümüzdeki hafta Berlin’de açık arttırmaya çıkıyor. Fotoğraf Bruni’nin mankenlik kariyerinin zirvesinde olduğu 1994 yılında rock müziğin efsane ismi Mick Jagger ile çıktığı günlerde çekilmiş. Fransa Cumhurbaşkanı’nın şimdi 41 yaşında olan eşinin göğüsleri açık olan bu fotoğrafını adı ise “Carla Bruni Yatakta”. Açık saçık olmasına karşı bu fotoğraf geçtiğimiz yıl 60 bin sterline (yaklaşı 145 bin TL) satılan tam çıplak fotoğrafına kıyasla çok daha kapalı. Bruni’nin çıplak bir eskizi de önümüzdeki ay Paris’te “Poster Kızlar” adlı bir sergide satışa çıkarılacak.
Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin eşinin “zevkli bir şekildeki” açık saçık fotoğraflarının ortaya dökülmesini “sorun yapmadığı” belirtildi.