ÇARŞI-PAZAR

Kaliteli ve zengin triko çeşitleriyle ön plana çıkan Limon Company kış koleksiyonunda günün modasına uygun spor ve...

  • Kaliteli ve zengin triko çeşitleriyle ön plana çıkan Limon Company kış koleksiyonunda günün modasına uygun spor ve rahat modellerin yanı sıra iş hayatına yönelik kıyafetler de yer alıyor. Koleksiyon Çarşı mağazalarında satışta.
  • Zeki Triko plaj koleksiyonu kış aylarındaki yüzde 50'lik indirimiyle büyük avantaj sunuyor. Koleksiyonda bikini, monokini ve tek parçalı modellerin yanı sıra gizli kap ve push-up'larla tüm bedenler için hoş seçenekler var.
  • Swatch, Fenerbahçelileri sevindirecek bir ilke imza atarak özel saatler üretti. Ama bu bildiğiniz saatlerden değil. İçindeki elektronik çip, yüklenen kontürle sezonluk kart özelliği taşıyor. Saatinize Biletix noktalarından istediğiniz maç için kontür yükletebilirsiniz.
  • Tasarımcı Eda Öğüt, ablası Elif Öğüt'le el ele vererek E imzasını, İsviçre'de tamamladığı eğitimi ve Le Salle moda okulu desteğiyle de birleştirerek 'pret a porter' ağırlıklı butiğini açtı. Atölye butikte alınan siparişler üç prova gibi kısa bir zaman diliminde ortaya çıkarılıyor.
  • Marks & Spencer, DKNY ve GAP gibi markalara üretim yapan firma tarafından hazırlanan Express M koleksiyonunda pamuk ve yünlü doğal kumaşlarla hazırlanan rahat giysiler yer alıyor. Geniş renk ve beden yelpazesine sahip tasarımları MMM Migros'larda bulabilirsiniz.
  • YKM büyük kış indirimini başlattı. Kışlık eksiklerinizi gidermek için neredeyse yarı yarıya düşen fiyatlarla YKM'lerden birine gidip indirimli alışverişinizi yapabilir, hatta Bonus Card'ınızı kullanarak borcunuzu dört eşit takside bölebilirsiniz.