Cate Blanchett'ten Natalie Portman'a annelik tavsiyesi...

Cate Blanchett'ten Natalie Portman'a annelik tavsiyesi...
Cate Blanchett'ten Natalie Portman'a annelik tavsiyesi...
Natalie Portman anneliği ve kariyerini bir arada götürmekle ilgili tavsiye aldığı ünlü oyuncuyu açıklayarak Paris'te bir New York'lu olarak yaşamaktan bahsetti.

Natalie Portman, bir çocuk yıldızdan Oscar ödülüne giden oyunculuk kariyerinde hep doğru ve sağlam adımlar attı. Fakat anneliğe gelince 34 yaşındaki oyuncu tavsiyelere ihtiyacı olduğunu ve bunun için Cate Blanchett’a danıştığını kapak olduğu Harper’s Bazaar’a anlattı.
Anneliğinin ilk zamanlarında bir diğer Oscar ödüllü oyuncu Blanchett’a “Nasıl yapıyorsun? Annesin ve yaptığın her şeyde iyisin” sorusunu yönelten Portman “Sadece yapıyorsun. Streslenmenin hiç yararı olmaz” cevabını aldığından bahsediyor.
2012 yılından beri Paris Opera ve Balesi’nin dans yönetmeni Benjamin Millepied ile evli olan ve 4 yaşında Aleph adında bir kız çocuğu sahibi olan Portman, erkeklerin de aynı zorluklarla karşılaştığını hissettiğini söyledi. “Eğer çok çalışırlarsa aileleriyle geçirecek yeterli zamanları olmayacağını hissettiklerini söylüyorlar. Bu soruların erkekler için de sorulması gerekiyor. Belki daha iyi sorulara ihtiyaçları var” dedi.

YETERİNCE 'FRANSIZ' DAVRANAMIYORUM
Eşi Millepied ile Paris’te yaşamaya başlayan New York’lu Portman Paris’in mükemmel ama farklı bir kültüre sahip olduğunu mesela çocukların koşup zıplayacağı kapalı spor salonlarının olmadığından bahsetti. Yeterince Fransız gibi davranamadığını itiraf eden Portman “Eğer Paris’te bir çocuk parkında koşturuyor, çocuğunuzu kovalıyor ve oyun oynuyorsanız, insanlar kaçık olduğunuzu düşünüyor” dedi. (The Daily Mail) 


  ETİKETLER:

  New York

  ,

  Natalie Portman

  ,

  spor

  ,

  Oyun

  ,

  Çocuk

  ,

  Kız

  ,

  Opera

  ,

  Mail

  ,

  kapak

  ,