Cem Adrian 10 Ekim'de Jolly Joker'de

Cem Adrian 10 Ekim'de Jolly Joker'de
Cem Adrian 10 Ekim'de Jolly Joker'de
Nevi şahsına münhasır ses rengiyle hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Cem Adrian kariyerinin 10. yılında Jolly Joker'de dinleyicisiyle buluşuyor.

Cem Adrian’ın, profesyonel müzik kariyerinin 10. yılına denk gelen yeni hikayesi “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”; 14 Ekim’de dijital platformlarda ve müzik marketlerde satışa çıkacak! 

Yeni albüm öncesi konserlerini Türkiye ’nin dört bir birçok yerinde konserlere devam ediyor. Cem Adrian; 10 Ekim Cuma akşamı da  İstanbul Jolly Joker sahnesinde olacak! 

Adrian’ın; 10 Ekim 2014, Cuma akşamı İstanbul Jolly Joker’de vereceği konserin kapı açılış saati 22:00. Biletler Biletix’ten temin edilebilir. 

'YENİ ALBÜM NASIL OLACAK?' DİYE MERAK EDENLERE
Prodüktörlüğünü yine Cem Adrian’ın üstlendiği “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”; daha agresif bir sound ile hem tanıdık, hem de başka bir 'Adrian' albümü... Tüm şarkı sözlerinin, büyük bir metnin parçası olduğu ve bu parçaların bir mektubu oluşturduğu albüm; şarkıların arasında kurulan bağ ve Adrian’ın önceki şarkılarına yaptığı göndermelerle farklı bir edebi anlayış sunuyor.