Cem Uzan, Saint Tropez'de tatilde

Cem Uzan, Saint Tropez'de tatilde
Cem Uzan, Saint Tropez'de tatilde
FRANSA'da yaşanan firari işadamı Cem Uzan, dünya jet sosyetesi ile Oscarlı yıldızların gözde mekanı olan tatil cenneti Saint Tropez'den arkadaşlarıyla gönlünce eğlenerek stres attı.

DHA- İmar Bankası davasında zimmet suçundan hapis cezası alan ve son olarak Motorola’ya 2.6 milyar dolarlık borcunu ödememek için, mal varlığının bir kısmını Ürdün Dubai İslam Bankası’nda sakladığından şüphesiyle 6 Avrupa bankasından bilgi istenmesiyle köşeye sıkışan işadamı Cem Uzan, Güney Fransa’daki tatil cenneti Saint Tropez’de ünlü bir eğlence merkezinde görüldü.

Dünya jet sosyetesi ile Oscar ödüllü bir çok sanatçının yaz tatili için tercih ettiği eğlence merkezine konuklar deniz yoluyla en az 70 metrelik tenkelerle geliyor. Teknelerden zodyak botlarla alanın konuklar mekanda yer bulabilmek için aylar öncesinden rezervasyon yaptırıyor.

Özel bir iklimlendirme sistemi ile hava sıcaklığının sürekli 24 derece tutulduğu Saint Tropez’deki Clup 55’te kalabalık arkadaş grubu ile stres atan firari işadamı Cem Uzan, cep telefonu ile çektiği fotoğrafları konuklarına gösterirken objektiflere takıldı.