Cem ve Onur'la kahkaha

Cem ve Onur'la kahkaha
Cem ve Onur'la kahkaha
Cem İşçiler ve Onur Sermik ikilisi, zengin ile fakirin ünlü ile ünsüzün karşı karşıya geldiği stand-up gösterisiyle 6 Eylül Cumartesi 21.00'de Profilo Kültür Merkezi'nde izleyiciyle buluşacak.

Cem İşçiler ve Onur Sermik, tekrar Profilo’da. Sezonun son gösterisini mayıs ayında yine Profilo’nde gerçekleştiren ikili, gelen talepler sonrasında 6 Eylül Cumartesi saat 21.00’de Profilo Kültür Merkezi’nde izleyiciyle buluşacak. Zengin ile fakirin, ünlü ile ünsüzün karşı karşıya geldiği 2 perdeden oluşan stand-up gösterisinin birinci perdesinde Cem İşçiler, ikinci perdesinde ise Onur Sermik sahnede olacak. İki saat sürecek gösterinin biletleri mybilet.com ve gösteri günü Profilo gişesinden edinilebilir.
4 yıldır stand-up gösterilerine devam eden 32 yaşındaki Cem İşçiler ile ‘Doksanlar’ dizisinde boy göstermiş ve şu sıralar da ‘Beni Böyle Sev’ dizisinde rol alan Onur Sermik, birlikte yakaladıkları kitleyi kaçırmak istemediklerini ve gösterilerine tüm sezon boyunca devam etmek istediklerini belirtiyor.