Cem Yılmaz belgeleri açıkladı!

Cem Yılmaz belgeleri açıkladı!
Cem Yılmaz belgeleri açıkladı!
Komedyen Cem Yılmaz, 'John Illuminati', 'Illuminati Akatlar', 'Dernekten Sami', 'Fuat Bahri' ile yaptığı konuşmaları 'her şey açık kabak gibi ortada' notuyla sosyal medya hesabından yayınladı.

RADİKAL - Sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden Cem Yılmaz, 'John Illuminati', 'Illuminati Akatlar', 'Dernekten Sami', 'Fuat Bahri' ile yaptığı konuşmaları 'her şey açık kabak gibi ortada' notuyla yayınladı.

2 hafta önce Star, Akşam ve Güneş gazeteleri 'Sümeyye Erdoğan'a suikast' iddialarıyla ilgili 'belgeler' yayınlamıştı.  CHP 'li Umut Oran ile Twitter fenomeni Fuat Avni arasında geçtiği öne sürülen yazışmalara yer verilen haberlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a suikast düzenleneceği iddia ediliyordu. CHP'li Umut Oran, Twitter'dan aldığı belgelerle böyle bir yazışma olmadığını kanıtlamıştı. Cem Yılmaz'ın yayınladığı belgeler bu haberlere gönderme olarak algılandı. Bunun üzerine Yılmaz Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Yılmaz açıklamasında, "Hişt kurnaz ! Esprimi kafana göre yorumlayıp ekmek çıkarma oradan.Uyanık seni!" dedi.

Yılmaz'ın yayınladığı belgeler şöyle: 

 


  http://www.radikal.com.tr/130830113083012

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  HAYRET, SİYASİ ESPRİ YAPMIŞ? - Ali Karatay

  Nasıl cesaret etmiş, şimdi ya ya sinemaya giden toplam 157 AKP'li para verip Cem'in filmine gitmezse, ya Cumbaşkan kızarsa, ne yapar bizim Cem'imiz? Tüh! Büyük risk almış yahu! Bu yakında sarayla da dalga geçer, mizah yapar falan, gidişat kötü, kolla ...!

  UTANMAZLAR - Equalizer001

  Bu ustun zekalilar da akillarinca polis ile dalga geciyorlar. Bunu ozgurlukler ulkesi Amerikada yapsalar ,Terrorist diye FBI ajanlari tarafindan evlerinden alinirlardi. Bir de utanmadan Turkiyede ifade ozgurlugu yok diyorlar