Cem Yılmaz: 'Biz İlberciyiz arkadaşım!'

Cem Yılmaz: 'Biz İlberciyiz arkadaşım!'
Cem Yılmaz: 'Biz İlberciyiz arkadaşım!'
'Yeni Türkiye' tartışmalarına komedyen Cem Yılmaz da katıldı. Yılmaz, Ortaylı'nın çok konuşulan "B.k kurarsınız yeni Türkiye'yi" sözlerine destek verdi.

‘Yeni Türkiye’ tartışmalarına komedyen Cem Yılmaz da katıldı. Yılmaz, Ortaylı'nın çok konuşulan "B.k kurarsınız yeni Türkiye'yi" sözlerine destek verdi.

Yılmaz Twitter sayfasına "Biz İlberciyiz arkadaşım.Yeni ne canım. Türkiye demek nasıl olur da yetmez! Memleketini seven adam, yeni eski diye yaygara yapar mıymış? Türkiye iyidir iyi... başa döneceğim yine... Türkiye tamamdır yani....Bak ne güzel...net! Türkiye... bu ya işte... Zor değil ki" notunu düştü.

İlber Ortaylı'nın çok konuşulan "B.k kurarsınız yeni Türkiye'yi" sözlerine Cem Yılmaz'dan destek geldi.

 


  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  Türkiye

  ,

  Cem Yılmaz

  http://www.radikal.com.tr/133359813335983

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BİZ NECİYİZ? - Sebodil

  1980 'li yılların sloganını hatırladım. ''NE SAĞCIYIZ;NE SOLCU,FUTBOLCUYUZ;FUTBOLCU '' İnsanlar bu sloganla uzun süre uyutuldu....Toplum,hakaretli,küfürlü ya da hoş olmayan söylemlerle uyutulmak mı isteniyor? Öğretim sistemiyle ilgili tek bir kelime bile yok....

  - user386208

  Yeni lirayla bunu denemiştiniz zamanında ama dolar 2.63?adını yeni koyunca eskisinden beter olduğunu gizleyemezsiniz. Has öz vib türkiye koyun isterseniz

  BU SEVİYEDE SÖYLEM YAKIŞMIYOR !!!! - Sebodil

  Herkes görüşünü özgürce açıklayabilmeli. Pisa ölçümlerinde belirlenen anlama ve anlatma yetersizliğini teyit edici nitelikteki açıklamalar; açıklamanın amacına hizmet edemez.Öğretim sisteminin yanlış ve yetersiz olduğunun anlaşılmasına katkı sağlar.Güzel ülkemizde bilimsel düşünebilme disiplininin farkındalığının bile oluşamadığını gösteren söylemlerin desteklenir olması bence üzücü.Halkın anlayacağı biçimde açıklamalar yapılamaz mı? Küfür dışındaki söylemleri halkımız anlayamaz mı? Kavga ve hakaret havası oluşturan söylemler neye yarar? Yanlışları açıklamanın yanlışlara direnmenin daha olumlu sonuçlar verecek tarzları yok mudur?