Cem Yılmaz boşandı mı eve mi döndü?

Cem Yılmaz boşandı mı eve mi döndü?
Cem Yılmaz boşandı mı eve mi döndü?
Hürriyet Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çifti boşandı diyor, Posta ise Cem Yılmaz eve döndü diyor.

Bir süredir aralarının soğuk olduğu konuşulan Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinden bir ayrıldılar bir barıştılar haberi geliyor. Hürriyet Hafta Sonu dergisinin haberine dayandırdığı “Boşandılar mı?” başlıklı haberinde çiftin 24 Aralık’ta boşandığını yazarken, Posta Gazetesi ise haberi “Sevgisizlik sorunu şimdilik aşıldı gibi görünüyor” diye verdi.

Hürriyet’in haberi şöyle:
Ayrılık kararı aldıkları konuşulan Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz, Hafta Sonu dergisinin haberine göre 24 Aralık’ta resmen boşandı. 2012’nin mart ayında evlenen manken Ahu Yağtu ve komedyen Cem Yılmaz’ın boşandığı öne sürüldü. Evlendikten beş ay sonra bebekleri Kemal’i kucaklarına alan çift, bir süre önce ayrılık iddiasıyla gündeme gelmişti. Bugüne kadar özel hayatı hakkında açıklama yapmayan Yılmaz, bu konuda da suskunluğu tercih etti. Ama çiftten bir açıklama gelmeyince dedikodular arttı ve geçtiğimiz ay evlerini ayırdıkları ileri sürüldü. Herkes barışacaklarını beklerken, şimdi de boşanma haberi gündeme bomba gibi düştü. Hafta Sonu dergisinin iddiasına göre; Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, yaşadıkları tartışmanın ardından günlerce görüşmedi. Sonunda çift, sorunları çözemeyeceklerini düşünüp bir araya geldi ve boşanmanın detaylarını konuştu. Oğlu Kemal’in her türlü sorumluluğunu üstlenmeye hazır olduğunu söyleyen Yılmaz, boşanma konusunda ne kadar kararlı durduğunu anlatınca Yağtu ayrılığa razı oldu. Ve çift, 24 Aralık tarihinde tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. Kemal’in velayeti anneye verilirken, ünlü komedyenin oğlunu 5-6 yaşlarına gelince yanına almak istediğini söylediği öne sürüldü. Dergide yer alan habere göre, son dönemde konuşulanların aksine boşanmayı isteyen taraf Cem Yılmaz’dı. Yılmaz’ın yakınlarına da açık açık “Evlilik bana göre değil, yapamıyorum” dediği öne sürüldü.

Posta Gazetesi’nin ön sayfadan verdiği “Sevgisizlik sorunu şimdilik aşıldı gibi görünüyor” başlıklı haber ise şöyle:

Çiftin arası 3 hafta önce bozulmuştu. Cem Yılmaz, Levent’teki evi terk edip ofisine yerleşmişti. Ortak dostları geçen Cuma akşamı çifti yemekte buluşturdu. Cem Yılmaz eve döndü. Dargın oldukları dönemde “Neden ayrıldınız?” diye soran bir dostuna Cem Yılmaz şöyle dert yanmış: “Beni bütün Türkiye çok seviyor. Ama evde eşimden aynı sevgi ve ilgiyi göremiyorum. Özetle bizim sorunumuz sevgisizlik.”