Cem Yılmaz: Gündemim oğlum Kemal

Cem Yılmaz: Gündemim oğlum Kemal
Cem Yılmaz: Gündemim oğlum Kemal
Russel Crowe'un davetiyle film provaları için gittiği Avustralya'dan dönen Cem Yılmaz, takipçilerinden gelen "Gündemle ilgili tweet at" talebine, "Benim gündemim Kemal" yazdı.

Russel Crowe’un davetiyle ‘The Water Diviner’ filminin kostüm provaları için Avustralya’ya giden Cem Yılmaz Türkiye ’ye döndü. Filmde yer alacak üç Türk subayından birini canlandıracak Yılmaz, önümüzdeki günlerde film için at binme dersleri de alacak.
Zaman zaman Twitter hesabından attığı tweet’leri kısa bir süre sonra silen Yılmaz, geleneği bozmayarak, “Gördüğünüz gibi aynı sizin gibi tweet yazabiliyorum ama silerim, tarzım bu” dedi. Ardından “Gündemle ilgili tweet at Cem” diye kendisini eleştiren takipçilerine seslenen Yılmaz, “Attım az evvel! Kemal oğlum seni çok özledim! Benim gündemim bu, kusura bakma Excalibur... Döndüm döndüm telaş yapmayın” notunu yazdı.
Yılmaz ardından kardeşi Can Yılmaz’ın oğlu Kemal adına açtığı KMLYLMZ2012 hesabına “Saat 2 gibi evde ol! Baban!” yazarak Avusturalya’da olduğu süre içinde özlem çektiği oğlu Kemal’e seslendi. Şovmen ardından yine yazdığı tweet’lerin hepsini sildi. (Milliyet)