Cem Yılmaz katliama isyan etti!

Cem Yılmaz katliama isyan etti!
Cem Yılmaz katliama isyan etti!
Charlie Hebdo'ya yapılan saldırıya Cem Yılmaz Twitter'dan adeta isyan etti. Yılmaz, "Bir fikrim var 'Sen Öl!' İş buraya gelmiş dünyada... Dünyaya bak a..k!" yazdı.

Charlie Hebdo'ya düzenlenen saldırıya sanatçılardan da tepki büyük. Bir dönem Leman'da çizen Cem Yılmaz da kardeş dergileri Charlie Hebdo'dan karikatüristlerin vahşice katledilmesine adeta isyan etti.

Cem Yılmaz, Twitter hesabından   "Bir fikrim var 'Sen Öl!' İş buraya gelmiş dünyada... Dünyaya bak a..k! Güneş sistemindeki tek hayat olan gezegenmiş. Ha...tir ordan!" yazdı.

İşte Cem Yılmaz'ın katliamı protesto ettiği mesajları:

 

 

 

 


  http://www.radikal.com.tr/126742712674272

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ETKI-TEPKI KONTROLU - Equalizer001

  Cem Yılmaz, twitter hesabından "Bir fikrim var 'Sen Öl!' İş buraya gelmiş dünyada... Dünyaya bak a..k! Güneş sistemindeki tek hayat olan gezegenmiş. Ha...tir ordan!" Iste size yurdumun sanaatkar-entel gecinen sehir kirosu?nun Avrupada olmus bir olaya Turkiyeden verdigi tepki. ?Sen tepkilerini kontrol edemezsen, tepkilerin hayatını kontrol eder.? __SHELLY

  KÜFÜR ETME CEM... - Ali Karatay

  Açık ve net sözcüklerle gericiliğe tavır al, Fransa'dakine de, Kobani'dekine de, Türkiye'dekine de... Bunu yap, sana yürekli aydın diyelim, ötesi acziyet yalnızca.