Cem Yılmaz: Olmadı, yapamadım!

Cem Yılmaz: Olmadı, yapamadım!
Cem Yılmaz: Olmadı, yapamadım!
Cem Yılmaz, sosyal medya hesabında "Ali Babalar ve 7 Cüceler" filmini eleştiren takipçilerine esprili yanıtlar verdi. Ünlü komedyen, "Biletler pahalıydı" diye yazan bir takipçisine "Seçim vaatlerimden biriydi. Olmadı, yapamadım" dedi.

RADİKAL- Cem Yılmaz, Cüneyt Özdemir’in sunduğu “5N 1K” programına konuk oldu. “Ali Baba ve 7 Cüceler” filminde birlikte rol aldığı Zafer Algöz ve Can Yılmaz’la programa katılan ünlü komedyen, soruları esprili bir şekilde yanıtladı. Filmine yapılan olumlu eleştirileri Twitter sayfasında paylaşan Yılmaz, “Herkes biliyor ki negatifi göz daha çabuk seçiyor. Bin kişi çok güzel, dört kişi kötü diyor. Dört kişiye insanlar merakından bakıyor. Kendi fikrime önem verdiğim kadar insanlarınkine de önem veriyorum. Hayatımdaki ilk defa bizimle aynı mizacı paylaşan insanların tweetleri retweet edeyim dedim. Baktım yorumlar ‘Ağabey hep beğenenlerinkini paylaşıyorsun’ diye. Benim sayfam benim mutluluğum için, tabii beğenenleri paylaşacağım” diyerek kendini savundu.

ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ
Ancak ünlü komedyenin bu sözleri sosyal medyada tepki çekti. Olumsuz eleştiri yağmuruna maruz kalan Yılmaz, bu kez kötü eleştiri yapanlara tek tek cevap yazdı. Ünlü komedyen, “Hayatımda 2 saat çaldı bu film” yazan takipçisine “Yol artı molalar?!”; “Biletler pahalıydı” tweet’ini atan bir diğer takipçisini de “Seçim vaatlerimden biriydi... Olmadı, yapamadım” diye yanıtladı.

Bu gariban da yapar şaka
Cem Yılmaz’a “5N 1K”da İzzet Altınmeşe’li bir sürpriz video hazırlandı. “Ali Babalar ve 7 Cüceler” filminde yüzündeki beniyle ilgili diyalog olan Altınmeşe videoda ünlü komedyene, “Filmi izledim doğrusunu söylemek gerekirse çok kırıldım. Cem Yılmaz’dan bunu beklemiyordum. Filmde diyor ki, ‘İzzet ağabeye bakmayın siz, deloyloy falan dediğine. Beninin içerisinde protonyum diye bir madde varmış, onun kaçakcılığını yapıyormuş’ Sevgili Cem, çok üzgünüm, beni daha fazla konuşturmayın” diye seslendi. Video, Cem Yılmaz’ı kahkahaya boğdu. Cüneyt Özdemir daha sonra videonun devamını açtı. Altınmeşe videonun devamında, “Nasıl ya sevgili Cem, hep sen mi şaka yapacaksın? Bu gariban da yapar şaka. Seni çok seviyorum” dedi. (KELEBEK)