Cem Yılmaz Twitter'da coştu

Cem Yılmaz Twitter'da coştu
Cem Yılmaz Twitter'da coştu
Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, hakkında çıkan 'Umreye gitti' haberlerine Twitter üzerinden tepki gösterdi. ...

Savaş Ay, geçtiğimiz günlerdeki köşe yazısında uzun süredir 'küs' olan Mazhar Alanson'la Cem Yılmaz'ın barışarak umreye gittiğini yazdı. Yazının ardından medyada kısa sürede yayılan habere, Cem Yılmaz'dan tepki geldi.

'UMREYE ÜNLÜ GÖNDERME' TALİHLİSİ
Twitter üzerinden haberlere tepki gösteren Yılmaz, 'Gazetede 'konjonktürel' 'umreye ünlü gönderme' haberinin bu ayki talihlisi benmişim. Gitmedim ama :) orada gördüm diyorsan sen hâklisin. Seni istediğim yere gönderirim diyorsun? :)) Farkındayım. Ama ben gitmiş olmuyorum, farkında misin bilmiyorum? Ama sana fark etmez onu biliyorum. Habere bak!' şeklinde tweetler attı.

TAKİPÇİLERİ CEM YILMAZ'I ÇİLEDEN ÇIKARDI
Açıklamanın ardından takipçilerinin tweetlerde imla hataları olduğunu belirtmesiyle Cem Yılmaz, çileden çıktı. Yılmaz takipçilerine ' Hayat twitterda güzel... da twitter hayattan mı güzel? De ayrı! Mı ayri! Oh ne ala memleket! Excalibur17 bana mention atıp 'bos konuşma cem' diyor! Canim benim! Kurban olurum sana ben! :)) büyük beyin! Cem yine kızdı... 49. ilk tweetini attı! Sildi! Yok, yan yattı, çamura battı! Aslında şunu dedi! Abisi yazmış! Cem para gönder Allahsız:) Twitter sen sizin her şeyinizsin!' ifadeleri ile tepki gösterdi.