Cem Yılmaz'dan ince gönderme: 'Gözlerden qaçmir ay balam!'

Cem Yılmaz'dan ince gönderme: 'Gözlerden qaçmir ay balam!'
Cem Yılmaz'dan ince gönderme: 'Gözlerden qaçmir ay balam!'
Cem Yılmaz, yeni reklam filmindeki hatayı sayfasına taşıyan Azeri haber sitesini diline doladı. Ünlü komedyen Twitter hesabından 'Gözlerden qaçmir ay balam!' şeklinde bir tweet attı.

Radikal.com.tr - Cem Yılmaz'ın rol aldığı yeni reklam filmindeki bir hata oldukça ses getirirken, Azeri bir haber sitesinin de bu hatayı sayfalarına taşıması ünlü komedyenin diline dolandı. Bu olaya şakayla karışık bir gönderemede bulunan Yılmaz twitter hesabından; "Gözlerden qaçmir ay balam!" şeklinde bir tweet attı.

Cem Yılmaz'ın yeni reklam filmini dikkatlice izleyenler, ünlü komedyenin gazeteyi tersten okuduğunu fark ettiler. Bir bankanın reklam filminde trende Havadis gazetesini okuyan Cem Yılmaz, gazeteyi ikiye katladığında kendisine bakan tarafın ters durduğu görülüyor.

Cem Yılmaz'dan yeni film

'GÖZLERDEN QAÇMİR AY BALAM'

Azerbaycan'ın 7/24 News adlı internet sitesinin de gündemine yerleşen bu haber üzerine Cem Yılmaz, ilgili internet sitesindeki haberin bağlantısını twitter hesabından paylaşarak; "Gözlerden qaçmir ay balam!" yazdı.

Kısa sürede Yılmaz'ın takipçileri tarafından defalarca kez paylaşılan tweet sayesinde yoğunluktan dolayı Azeri haber sitesine erişimde güçlük çekildiği görüldü. Hemen ardından Twitter'daki geleneğini bozmayan Yılmaz'ın, yaptığı paylaşımı silme yoluna gittiği görüldü.